منو سایت

نظر ویتالیک بوترین درباره لونا ؛ باید از هولدرهای کوچک محافظت شود

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

بنیان‌ گذار شبکه اتریوم ویتالیک بوترین درباره لونا و خسارت سرمایه‌ گذاران در این پروژه اظهار نظر کرد.

به گزارش کوین تلگراف، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اصلی اتریوم، معتقد است که پروژه ترا باید در هر طرحی که برای جبران خسارت سرمایه‌گذاران زیان‌دیده دارد، سرمایه‌گذاران کوچک را در اولویت قرار دهد.

بوترین در ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) از طریق توییتر از پیشنهاد یکی از کاربران به نام PersianCapital مبنی بر در اولویت قرار دادن والت‌ های کوچک حمایت کرد و اظهار داشت:

از این پیشنهاد شدیدا حمایت می‌کنم. همدردی و جبران خسارت برنامه‌ ریزی‌شده برای سرمایه‌گذاران خرد UST که یک حرف احمقانه درباره ۲۰٪ سود روی دلار به آن‌ ها گفته شد؛ و یک «از خسارتتون متاسفیم» برای ثروتمندان.

ویتالیک بوترین درباره لونا در توییت دیگری اضافه کرد:

یک مثال برای این اقدام شرکت بیمه سپرده‌ گذاری فدرال (FDIC) است که در صورت خسارت‌ دیدن از سپرده گذاری تا ۲۵۰ هزار دلار برای هر نفر، ضرر را جبران می‌ کند.

یکی از موارد جالب اما غیر مرتبط، قانون استخدام سنگاپور است. مقررات حمایتی قوی‌ تر برای کارمندان کم‌ درآمد و رویکرد «خودت یه کاریش بکن» برای افراد ثروتمند.

به نظر من ایده‌ های این‌ چنینی فرمول‌ های ترکیبی خوبی هستند.

در این مرحله، مشخص نیست که پروژه ترا می‌ تواند خود را بازسازی کند یا اینکه یک احیای موقت برای جبران زیان سرمایه‌ گذاران را هدف قرار می‌ دهد. همچنین شایان ذکر است که پیشنهاد مربوط به ویتالیک بوترین درباره لونا  در پلتفرم ترا شکل گرفته است و در حال حاضر پیشنهاد جبران خسارت تا سقف ۵۰٬۰۰۰ دلار به ازای هر کیف پول را شامل می‌ شود.

ایده‌ دیگری که مطرح شده است، ایجاد یک هارد فورک برای بلاکچین ترا با نام «TERRA 2» و در کنار آن تشکیل یک استخر نقدینگی برای بازگرداندن برابری با دلار به UST است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن