منو سایت

تعداد کاربران کیف پول تراست ولت به ۵ میلیون رسید

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تعداد کاربران تراست ولت (Trust Wallet)، کیف پول صرافی مشهور بایننس است، به ۵ میلیون رسیده است و حالا این کیف پول به دنبال آن است تا وارد حوزه دیفای شود.

به گزارش کوین تلگراف، بایننس، بزرگترین صرافی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، دو سال پیش اقدام به خرید تراست ولت کرد. این کیف پول که طی مدت زمان کوتاهی موفق به جذب ۵ میلیون کاربر شده است، به دنبال آن است تا فعالیت های خود را در حوزه دیفای گسترش دهد.

از سوی دیگر، تراست ولت ادعا می‌کند که ۱۰٪ از پایگاه کاربری ۵ میلیونی اش، به طیف گسترده ای از پلتفرم های دیفای و اپلیکیشن های غیرمتمرکز دسترسی دارند. با افزایش تقاضا از جانب کاربران برای کشت سود و افزایش فرصت های سرمایه گذاری در حوزه دیفای، تراست ولت نیز به‌شدت به دنبال آن است تا فعالیتش در این بخش های نوظهور را گسترش دهد.

تراست ولت، در راستای همگام شدن با اکوسیستم در حال گسترش دیفای، اقدام به یکپارچه سازی پلتفرم های انتقال توکن مانند کایبر (Kyber) و همچنین صرافی غیر‌متمرکز بایننس (BinanceDEX) کرده است.

مدیرعامل بلاک استک : اتریوم در حوزه قراردادهای هوشمند حرف اول را می زند

نسخه اندروید این کیف پول، دارای یک مرورگر غیرمتمرکز داخلی است که دسترسی کامل به دنیای دیفای و تعدادی از پروتکل های محبوب از جمله آوی (Aave) و کامپاند (Compound) را فراهم می کند. آوی از جمله پلتفرم هایی است که به تازگی سیستم مالی مبتنی بر توکن خود را تغییر داده است. این کیف پول، از یک پروتکل باز به نام «ولت کانکت» (Wallet Connect) هم بهره می برد که اپلیکیشن های غیرمتمرکز را با استفاده از روش رمزگذاری سرتاسری (End-to-End) با اسکن کیوآرکد به کیف پول های موبایل متصل می‌کند.

ویکتور رادچنکو (Viktor Radchenko)، بنیانگذار تراست ولت، در گفتگوی اخیر خود گفت که شرکتش برای افزایش نقدینگی و دسترسی به پروتکل های اعطای وام و استخرهای نقدینگی، برنامه هایی برای ادغام تعدادی از پروتکل های دیفای با هر دو اپلیکشین‌ اندروید و آی او اس در دست اقدام دارد. وی افزود:

داشتن پروتکل های یکپارچه داخلی، منجر به امنیت بیشتر کاربران می‌شود.

رادچنکو در مورد رشد ناگهانی دیفای گفت:

دیفای در حال حاضر تماما در حال رشد است. ما شاهد پیشرفت خوبی در توسعه پروتکل های جدید هستیم که این امر برای توسعه دهندگان جهت ساخت اپلیکیشن های مالی، فرصت های بیشتری ایجاد می‌کند. همچنین اکنون برای پروتکل های غیرمتمرکزی که به دنبال ایجاد یک روند حاکمیت، جهت ساخت پروتکل های جامعه-محور هستند، زمان خوبی است.

وی در خصوص افزایش تعداد کاربران گفت که «ساده نگه داشتن آن» بسیار مهم است.

وی اظهار داشت:

افزودن قابلیت نرم افزارهای غیرمتمرکز که اکثر موارد مورد نیاز کاربران پول های مجازی را برای چند سال آینده برآورده می کند نیز در اولویت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن