منو سایت

تحلیل گری که ریزش قبلی بیت کوین را پیش بینی کرده بود از اصلاح دیگری خبر داد

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تحلیل گری که سقوط بزرگ بیت کوین در ماه می را به درستی پیش بینی کرده بود در یک تحلیل دیگر اذعان داشته است که اصلاح چشمگیر دیگری در راه است.

به گزارش دیلی هودل، شخصی با حساب کاربری DavetheWave در توییتر هشدارهایی در خصوص کاهش قیمت بیت کوین به سطح ۲۵۰۰۰ دلاری را منتشر کرده است. به گفته او اصلاح قیمت بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار با ۵ شاخص تکنیکال همخوانی دارد.

کانال گاوسی، میانگین متحرک ۴ ساله، کانال پایینی نمودار رشد لگاریتمی (LGC)، نمایان شدن الگو سر و شانه در تایم‌ فریم کوتاه مدت و مطابقت با سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی اخیر.

کانال گاوسی، اندیکاتور مومنتومی است که برای شناسایی سقف‌ ها و کف قیمتی استفاده می‌شود. به گفته Dave اگر الگو سر و شانه به صورت کامل اجرا شود، سقوط قیمت بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار محقق می‌شود.

او همچنین با نگاهی به تاریخچه بیت کوین و زمانی‌ هایی که به سطح پایینی نمودار LGC رسیده است اذعان داشت اگر BTC به بازار خرسی بلند مدتی وارد شود، ممکن است تا سال ۲۰۲۳ به کف قیمتی خود در ۲۸،۰۰۰ دلار دست یابد. وی همچنین با انتشار آمار زیر گفت:

قیمت بیت کوین در پایین نمودار LGC در ۶ سال گذشته بدین صورت بوده است:

سال ۲۰۱۶: ۴۰۰ دلار

سال ۲۰۱۹: ۴۰۰۰ دلار

سال ۲۰۲۲: ۲۱۰۰۰ دلار

سال ۲۰۲۳: ۲۸۰۰۰ دلار

اخیرا این تحلیلگر سناریوی دیگری نیز ارائه داده است بدین صورت که قیمت بیت کوین قبل از آنکه در سال ۲۰۲۲ به یک عدد ۶ رقمی دست یابد تا ۲۸۰۰۰ دلار کاهش می‌یابد.

بیت کوین در زمان نگارش این خبر به قیمت ۴۶٬۷۷۳ دلار خرید و فروش می‌ شود. روز گذشته سلطه بیت کوین بر بازار رمز ارزها به زیر ۴۰٪ رسید. در حالیکه ارزهای دیجیتال برتر همگی نسبت به روز گذشته کاهش قیمت را تجربه می‌ کنند، رمز ارزهای ALGO و NEAR با افزایش قیمت همراه بوده‌ اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن