منو سایت

عرضه شبکه آزمایشی شلی برای ۱۱ می برنامه ریزی شده است

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

امروزه کاردانو یکی از پروژه های بلندپروازانه حاضر در عرصه ارزهای دیجیتال است، به طوری که این پروژه شاهد حضور چشمگیر جامعه طی سال گذشته بوده است. هرچند این حضور نتوانسته است از بحث های ایجاد شده جلوگیری کند. طبق گفته چارلز هاسکینسون مدیرعامل و موسس IOHK، علیرغم به روزرسانی های مکرر شلی به صورت هفتگی هم چنان در خصوص این پروژه بدبینی وجود دارد.

با آماده سازی به روزرسانی شلی (Shelly) برای انتقال به شبکه اصلی، هاسکینسون در توییت ویدئویی اخیر خود هرگونه شایعه پیرامون تاریخ عرضه آن را رد کرد و گفت:

هم چنان درباره عرضه شبکه اصلی شلی در سال ۲۰۲۰ از جانب بعضی از افراد بدبینی ها و مخالفت هایی وجود دارد. ما در حال حاضر نود اجرایی شلی را در IOHK در اختیار داریم. در شبکه آزمایشی Friends and Family هفته آینده، CLI را به این نود اضافه می‌کنیم.

چارلز هاسکینسون با رد شایعات در خصوص تاخیر در عرضه شبکه اصلی شلی افزود:

اکنون زمان مناسبی برای عرضه، توزیع و نصب و استفاده کاربران است. عرضه شلی به زودی انجام می‌شود. در مخزن گیت هاب به صورت عمومی در دسترس است و هیچ کدی وجود ندارد که آن را مخفی کرده باشیم. ما در حال نوشتن مخزن متن باز هستیم که همگی قادر به مشاهده آن هستند و کاملا مشخص است که نود شلی تقریبا آماده می‌باشد.

در گذشته هاسکینسون هرگونه تاخیر درباره جذب سرمایه توسط جامعه برای زیرساخت مهم اقتصادی کاردانو (CCCI) را رد کرده بود. وی هم چنین اطمینان داده بود که CCCI یکی از مواردی است که باعث می‌شود کاردانو بتواند با سایر ارزهای دیجیتال رقابت کند و انتظار می‌رود که طی چند ماه آینده فعال شود.

از لحاظ فناوری، تیم کاردانو اجرای اولین آزمایش های موفق شبکه غیرمتمرکز شلی‌ را در هفته گذشته اعلام کرد. اولین فاز آن به اسم پیشروها و دوستان و خانواده (Pioneers and the Friends & Family) باعث خواهد شد که شلی‌ به طور عمومی در دسترس قرار بگیرد و عرضه شبکه آزمایشی آن نیز برای ۱۱ می برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن