منو سایت

همه چیز برای راه ‌اندازی فاز صفر اتریوم ۲.۰ آماده است

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

توسعه ‌دهندگان اتریوم ۲.۰ اعلام کردند که برای راه ‌اندازی بیکن چین (Beacon Chain) شبکه جدید این ارز دیجیتال آماده هستند. با شروع به کار بیکان چین، همه چیز برای راه ‌اندازی فاز صفر اتریوم ۲.۰ آماده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، بن ادگینگتون (Ben Edgington)، توسعه ‌دهنده کانسنسیس (ConsenSys) که بر روی نسخه جدید شبکه اتریوم کار می ‌کند، در پست اخیر خود اعلام کرد که همه چیز برای راه ‌اندازی فاز صفر اتریوم ۲.۰ آماده است.

اتریوم های ذخیره شده در صرافی ها ۳ برابر بیشتر از بیت کوین است

اولین بخش از راه ‌اندازی فاز صفر، اجرای قراردادهای سپرده ‌گذاری است. این بخش تا به اینجا با تأخیری اندک پیش می ‌رود؛ گفته می‌ شود که توسعه‌ دهندگان منتظر نتایج آزمایش‌ های امنیتی و عملکردی کتابخانه (لایبرری) «BLST» هستند.

ادگینگتون اعلام کرده است که انتظار دارد طی هفته جاری نتایج این آزمایش‌ ها آماده شود. او در بخش دیگری از صحبت ‌های خود اعلام کرد که هنوز اطمینان کافی نسبت به پایداری شبکه وجود ندارد.

قرار است تا در آینده‌ ای نزدیک بیکان چین شبکه آزمایشی مدالا (Medalla) بار دیگر فعالیت خود را شروع کند. فعالیت این شبکه آزمایشی برای مدتی به ‌دلیل وقفه در فعالیت اعتبارسنج‌ ها متوقف شده بود. برای اینکه تراکنش‌ ها در شبکه به قطعیت (تأیید نهایی) برسند، باید دو سوم اعتبارسنج ‌ها آنها را تأیید کنند. این در حالی است که اخیرا میزان مشارکت به حدود ۵۰ درصد رسیده بود.

ادگینگتون با انتقاد از نبود اعتبارسنج‌ های کافی در شبکه، گفت که با عرضه شبکه زینکن (Zinken)، شاهد کاهش شدید در تعداد اعتبارسنج ‌ها بودیم.

مشکل شبکه ‌های آزمایشی که در آن خبری از انگیزه (مالی) نباشد، همین است: مشارکت ‌نکردن در شبکه باعث از دست دادن چیزی نمی ‌شود.

او همچنین عنوان کرد که به توسعه ‌دهندگان کلاینت‌ های اتریوم مهلت داده شده است تا اشکالات فنی نرم ‌افزارهای خود را حل کنند، اما یکی از کلاینت‌ ها که بیشترین کاربر را در شبکه آزمایشی داشته است، همچنان با چالش ‌هایی روبه ‌رو است.

استخراج اتریوم با سیستم های کامپیوتر یک فرودگاه در ایتالیا

می ‌توان گفت که اعلام رسمی راه ‌اندازی بیکان چین و قرارداد سپرده‌ گذاری، به احتمال زیاد باعث افزایش قیمت اتریوم خواهد شد. در حال حاضر، قیمت اتریوم به ‌دنبال شکستن مقاومت ۴۰۰ دلاری است. از سوی دیگر، قیمت بیت کوین، ارز شماره یک بازار، چندی پیش توانست تا اوج ۱۴,۰۰۰ دلاری پیش رود و همین مسئله می‌ تواند افزایش قیمت اتریوم را هم تسهیل کند.

مقاومت پراهمیت بعدی اتریوم، ۴۲۰ دلار است. اگر اتریوم بتواند تا این محدوده پیش رود، شانس خوبی برای رسیدن به اوج قیمت سال ۲۰۲۰ خود و رسیدن به ۴۸۰ دلار خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن