منو سایت

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس دربارهٔ ارزهای دیجیتال و تعیین تکلیف ماینرها

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

اولین جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم دربارهٔ ارزهای دیجیتال و تعیین تکلیف ماینرها امروز با حضور نمایندگانی از انجمن فناوران زنجیره بلوک و سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این نشست مقرر شد تا دستگاه‌ ها پیشنهادهای خود را به ‌صورت مکتوب ارائه دهند تا از آن برای تهیهٔ طرح اولیهٔ پیش ‌نویس قانون تولید رمزارزها در کشور استفاده شود.

تجمع مقابل ساختمان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ تکلیف ماینرها را مشخص کنید

به ‌نقل از خبرگزاری تسنیم، علی مؤیدی خرم ‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور پس از حضور در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:

در حال حاضر رمزارزها به موضوع روز دنیا و کشور تبدیل شده است؛ برخی آن را صنعت اقتصادی و عده ‌ای آن فعالیت صنعتی می ‌دانند.

وی با بیان اینکه ما در دو سال گذشته در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش کردیم که مقررات و ضوابط لازم در حوزه رمز ارزها را تصویب و ابلاغ کنیم، افزود:

نزدیک به هزار پرونده در رابطه با رمز ارزها تشکیل شده است. نزدیک به ۵۰۰ هزار دستگاه رمز ارز متوقف شده‌ اند و در حال تعیین تکلیف هستند. با این مقررات جدید که مصوبه ستاد و ابلاغیه ریاست محترم جمهوری است، ان‌ شاالله در روزهای آتی تعیین تکلیف ماینرها انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن