منو سایت

رئیس جمهور چین از گروه ۲۰ خواست تا برای ارزهای دیجیتال ملی آماده باشند

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

ژی جین پینگ ، رئیس ‌جمهور چین، در نشست گروه جی ۲۰ اعلام کرد، زمانی که کشورها در حال توسعه استانداردهای مربوط به ارزهای دیجیتال ملی هستند، عرصه اقتصاد آنها هم باید برای چنین ارزهایی باز باشد. در این نشست رئیس جمهور چین از گروه ۲۰ خواست تا برای ارزهای دیجیتال ملی آماده باشند.

به گزارش کوین دسک، جین پینگ صحبت ‌های خود را در جمع سران کشورهای عضو جی ۲۰ مطرح کرد. او در اظهارات خود با اشاره به مشکلاتی که اقتصاد جهانی به‌ واسطه شیوع ویروس کرونا با آنها دست و پنجه نرم می ‌کند، گفت:

کشورهای عضو جی ۲۰ باید توسعه استانداردها و چارچوب ‌ها برای ارزهای دیجیتال را بررسی کنند و این بررسی‌ها باید در راستای رویکردی باز در حوزه اقتصاد باشد.

بانک معروف چین به طور پنهانی کیف پول یوان دیجیتال عرضه کرد

رئیس جمهور چین از کشورهای گروه ۲۰ در حالی این درخواست را اعلام کرد که برخی از تحلیل‌ گران با اشاره به کاهش عرضه بیت کوین از جانب ماینرهای چینی، و افزایش سخت ‌گیری ‌های دولت چین بر صرافی ‌های ارزهای دیجیتال را دلیل اصلی قلمداد میکنند. داده‌ های تازه گلدمن ساکس (Goldman Sachs) نشان می‌ دهد طبق برنامه‌ ریزی چینی ‌ها، طی ۱۰ سال، ۱۵ درصد تراکنش‌ ها با یوان دیجیتال انجام خواهد گرفت.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن