منو سایت

ایلان ماسک : تسلا به قبول بیت کوین ادامه خواهد داد

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

با توجه به رویه موجود در مسیر انرژی‌ های تجدید پذیر، چشم‌ انداز ایلان ماسک در خصوص استفاده از انرژی توسط بیت کوین تغییر کرده است. طبق گفته ایلان ماسک، پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت.

به گزارش آی تی ارز و به نقل از Cryptopotato، ایلان ماسک و جک دورسی سرانجام امروز در همایش The B Word به صورت رو در رو درباره بیت کوین صحبت کردند. این گفتگو که کتی وود نیز به آن ملحق شد از تمام جهات نظیر استفاده از انرژی توسط بیت کوین، مثبت بود و ایلان ماسک نیز گفت اکنون درباره این رمز ارز خوش‌ بین‌ تر است.

این سه فرد صحبت خود را با این موضوع شروع کردند که چه چیزی باعث شده است به بیت کوین علاقمند شوند. ایلان معتقد بوده است که بیت کوین یک بهبود و ارتقا برای سیستم اطلاعات است و از اقتصاد نیز پشتیبانی می‌ کند.

در خصوص مقیاس‌ پذیری، ماسک تایید کرد که اگرچه حجم بلاک بیشتر را می‌ پسندد، اما معتقد است که لایه دومی نظیر لایتنینگ که به طور خوب پیاده‌ سازی شود، بیت کوین را مقیاس‌ پذیر تر می‌ کند و باعث می‌ شود به ارز اول جهان تبدیل شود.

در خصوص استفاده از انرژی، ایلان دلیل اصلی توقف پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا را مجددا توضیح داد و به افزایش استفاده از سوخت‌ های فسیلی توسط بیت کوین اشاره کرد.

هر چند، وی اکنون گفته است که استخراج بیت کوین به دلیل تعطیل شدن کارخانه‌ های ذغال سنگ در کشور چین به سمت استفاده از انرژی تجدید پذیر پیش می‌ رود. وی در صدد بررسی دقیق‌ تری است تا مطمئن شود که بیش از ۵۰ درصد انرژی استفاده‌ شده توسط بیت کوین از منابع تجدید پذیر است و این رویه ادامه می‌ یابد. وی در ادامه گفت که احتمالا پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت. ماسک در این خصوص گفت:

من به این موضوع معتقد هستم که انرژی تجدید پذیر در بلند مدت، ارزان ترین نوع انرژی است اما این موضوع طی یک شب رخ نخواهد داد. اما تا زمانی که رویه بلند مدتی به سمت استفاده از انرژی تجدید پذیر وجود داشته باشد، تسلا می‌ تواند از بیت کوین پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن