منو سایت

شرکت تسلا ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریده است

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

شرکت تسلا در پرونده ‌ای که نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ثبت کرده، فاش کرده است که حدود ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریده است.

به گزارش «The Block»، تسلا در بیانیه ‌ای اعلام کرد:

در ژانویه ۲۰۲۱، سیاست ‌های سرمایه‌ گذاری خود را به‌ روز کردیم تا انعطاف بیشتری برای متنوع‌ سازی برایمان فراهم شود و بتوانیم حداکثر سود را از پول نقدی که مازاد بر نقدینگی عملیاتی ماست (نقدینگی عملیاتی به توانایی یک شرکت برای نقد کردن سریع دارایی ‌ها به‌ منظور پرداخت هزینه‌ های عملیاتی گفته می ‌شود) به دست آوریم.

در ادامه این اطلاعیه آمده است:

در راستای بخشی از این سیاست که به تأیید کمیته حسابرسی هیئت ‌مدیره هم رسیده است، این احتمال وجود دارد که بخشی از نقدینگی خود را در یک دارایی ذخیره ‌ای جایگزین، شامل ارزهای دیجیتال، شمش طلا، صندوق‌ های قابل ‌معامله در بورس طلا و دیگر دارایی ‌هایی که در آینده اعلام می ‌شود، اختصاص دهیم. در مجموع ۱.۵ میلیارد دلار تحت این سیاست در بیت کوین سرمایه ‌گذاری کردیم و این احتمال وجود دارد که دارایی ‌های دیجیتال را در بلندمدت و در بازه ‌های زمانی مختلف خریداری کرده و نگه داریم.

به‌ علاوه، انتظار داریم در آینده‌ ای نزدیک بیت کوین را به‌عنوان یک شیوه پرداخت برای ارائه محصولات خود استفاده کنیم. این شیوه پرداخت تحت قوانین جاری خواهد بود و در ابتدا به ‌صورت محدود مورد استفاده قرار می ‌گیرد و ممکن است طبق اختیار ما در هنگام دریافت تصمیم به نقد کردن آن بگیریم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن