منو سایت

شبکه آزمایشی ترا ۲ راه اندازی شد؛ ایردراپ لونا به چه کسانی تعلق می گیرد؟

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تلاش ها همچنان برای احیای اکوسیستم ترا ادامه دارد. اخیرا رای گیری حاکمیتی برای راه اندازی یک زنجیره جدید در میان جامعه ترا در حال برگزاری است و امروز ظهر نتیجه آن مشخص می‌شود. قرار است شبکه آزمایشی ترا ۲ راه اندازی شد و این زنجیره جدید در روز جمعه همین هفته فعال شود. به همین مناسبت یکی از ولیدیتورهای شبکه ترا جزییات چگونگی توزیع ایردراپ توکن‌های شبکه جدید بین کاربران را تشریح کرد.

به گزارش beincrypto، پروپوزال ۱۶۲۳ ترا برای احیای این اکوسیستم و ساخت بلاکچینی جدید با توکنومیکس متفاوت، با حمایت زیادی از جانب کسانی که در جریان سقوط لونا و UST متحمل ضررهای سنگینی شده اند، مواجه شده است.

اواخر هفته گذشته، سه اصلاحیه در پیشنهاد مذکور ایجاد شد که بر افرادی که قبل و بعد از حمله به ترا، توکن‌های این شبکه را در اختیار داشتند تاثیر می‌گذارد. کانال رسمی توییتر ترا هم روز گذشته اعلام کرد هیچ هارد فورکی قرار نیست در شبکه رخ دهد و ترا ۲ ، یک بلاکچین کاملا جدید خواهد بود.

نحوه توزیع توکن های ترا ۲ چگونه خواهد بود؟

به گفته این ولیدیتور، توکن بومی شبکه جدید لونا نام خواهد داشت و لونای قبلی، با نام لونا کلاسیک به کار خود ادامه خواهد داد. همچنین چهار گروه واجد شرایط ایردراپ توکن جدید خواهند بود.

۱- این گروه‌ها از سرمایه‌ گذارانی هستند که لونا و استیبل کوین ترا را پیش از حمله در اختیار داشتند. اسنپ شاتی برای این افراد در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) گرفته شده است. افرادی که پیش از حمله لونا داشتند در این ایردراپ با نسبت یک به یک (۱:۱) توکن جدید را دریافت خواهند کرد.

۲- همچنین افرادی که پس از سقوط اکوسیستم یکی از این دو توکن را خریدند هم در این ایردراپ شرکت داده خواهند شد. قرار است اسنپ شاتی در تاریخ ۲۷ می (۶ خرداد) نیز برای این دسته از سرمایه‌گذاران گرفته شود. کسانی که پس از سقوط قیمت لونا خریدند به نسبت ۱:۰.۰۰۰۰۱۵ توکن جدید دریافت می‌کنند. گفتنی است در حال حاضر، هر واحد لونا با قیمت ۰.۰۰۰۱۶ دلار معامله می‌شود.

۳- هولدرهای UST که این استیبل کوین را پیش از سقوط در اختیار داشتند، به نسبت ۱:۰.۰۳۳ از این ایردراپ بهره‌مند می‌شوند.

۴- در نهایت کسانی که این پس از سقوط UST را خریداری کردند به نسبت ۱:۰.۰۱۳ توکن جدید اعطا خواهد شد.

به عنوان مثال، اگر فردی در تاریخ ۲۷ می، ۱۰۰۰ واحد استیبل کوین UST در اختیار داشته باشد، ۱۳ واحد لونای جدید دریافت می‌کند. همچنین در همین تاریخ به ازای هر ۱۰،۰۰۰ توکن لونای قدیمی، ۰.۱۵ واحد لونای جدید به هولدرها (هولدرهایی که پس از سقوط لونا خریدند) داده خواهد شد.

به گفته این ولیدیتور، قرار است حدود یک سوم ایردراپ روز جمعه انجام شود.

وی در این رابطه گفت:

صرف نظر از گروهی که در آن قرار دارید، ۳۰٪ از ایردراپ خود را در زمان راه‌ اندازی بلاک صفر زنجیره جدید (۲۷ می) دریافت می کنید و بقیه به صورت خطی و طی ۲ سال به شما اعطا خواهد شد.

علاوه بر این، ایردراپ در حالت «bonded state» رخ خواهد داد؛ به این معنی که یک دوره ۲۱ روزه پیش از دسترسی به انتقال ها وجود خواهد داشت.

توجه داشته باشید که رای‌گیری این پروپوزال امروز حوالی ساعت ۱۵ به وقت تهران به اتمام می رسد که نتایج آن را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

پروژه‌های مختلفی از جمله ، Sigma، Prism، ​​Astroport، Phoenix، Nexus، Spectrum، Anchor، One Planet، Random Earth و Coinhall متعهد شده اند تا در شبکه جدید ترا فعالیت کنند.

با این حال، برنامه احیای ترا به نظر خیلی دیر انجام می شود چرا که احساسات بازار نزولی است و ارزش کل بازار از ابتدای سال تاکنون حدود ۴۳٪ کاهش یافته است و در آستانه سقوط به زیر یک تریلیون دلار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن