منو سایت

تحلیل‌ گر مطرح : سولانا و اتریوم رکورد جدیدی می زنند

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

یکی از تحلیل‌ گران مطرح توییتری با اشاره به پلتفرم‌ ها ی قرار داد های هوشمند نظیر سولانا و اتریوم، معتقد است که احتمال افزایش قیمت این ارز های دیجیتال وجود دارد.

به گزارش دیلی هودل، یک تحلیل‌ گر توییتری مشهور با نام کاربری اسمارت کانترکتر (Smart Contractor)، پیش‌ بینی می‌ کند که سولانا اوج تاریخی تازه‌ ای را ثبت خواهد کرد. او در توییتری خطاب به ۱۷۳ هزار دنبال‌ کننده خود می‌ نویسد:

به‌ زودی شاهد اوج تاریخی تازه سولانا خواهیم بود. فاز تثبیت دوباره فعلی قرار نیست تا ابد در بازار وجود داشته باشد.

سولانا مدتی است که جای پای خود را در میان ۱۰ ارز دیجیتال بازار محکم کرده است و در حال حاضر در محدوده ۱۶۳ دلار معامله می‌ شود. اسمارت کانترکتر، هفته گذشته هم در توییتی از احتمال جهش ۱۰۰ درصدی قیمت سولانا خبر داده بود. به‌ گفته او،‌ پس از پایان موج چهارمِ روند صعودیِ پنج‌ موجی این ارز دیجیتال، می‌ توان انتظار جهش جفت ارز ها ی سولانا/ دلار و سولانا/ بیت کوین را داشت. او در این باره نوشت:

به نظرم موج چهارم به‌ زودی در نمودار سولانا/ بیت کوین آغاز می‌ شود. کف مشابهی در نمودار سولانا/ دلار ایجاد شده است و به‌ تازگی هم در تایم فریم‌ های بال اتر شاهد فاز تثبیت دوباره بودیم. [پیش‌ بینی می‌ کنم] به‌ زودی شاهد رشد بیش از ۱۰۰ درصدی [سولانا] باشیم.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

اسمارت کانترکتر در تحلیل خود از تئوری امواج الیوت استفاده می‌ کند. این رویکرد تحلیلی، قیمت دارایی‌ ها را با تکیه بر روانشناسی عموم که در امواج بازار نمود پیدا می‌ کند، پیش‌ بینی می‌ کند. بر اساس تئوری امواج الیوت، موج چهارم آخرین فاز اصلاح قیمت است و پس از آن آغاز موج پایانی چرخه خواهیم بود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

اسمارت کانترکتر در مورد اتریوم می‌ گوید که این ارز دیجیتال همچنان برای جهش بیشتر سوخت در باک خود دارد و عبور از مقاومت ۳,۵۰۰ دلار، خریداران را خسته نکرده است. او در این باره نوشت:

حرکتی عالی. فکر می‌ کنم همچنان [اتریوم] توان برای حرکت داشته باشد.

قیمت اتریوم در حال حاضر در محدوده ۳,۹۰۰ دلار در نوسان است. به‌ گفته این تحلیل‌ گر، جفت ارز اتر/ بیت کوین در وضعیت فعلی خود را برای عبور از ۰.۱۲ بیت کوین (۷,۳۵۵ دلار) آماده می‌ کند. اگر این اتفاق بیفتد، باید منتظر جهش حدود دو برابر قیمت اتریوم در برابر بیت کوین باشیم.

اسمارت کانترکتر در توییت خود می‌ نویسد:

افرادی هم هستند که وضعیت بازار اتر/ بیت کوین را تا حد زیادی نزولی می‌ بینند.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن