منو سایت

دادگاه سنگاپور دامنه وب Crypto Exchange KuCoin را قفل می کند

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

صرافی کوکوین KuCoin.com

صرافی کوکوین KuCoin.com ، دامنه وب اصلی مبادله رمزنگاری KuCoin ، از اواخر ماه مارس به دستور دادگاه عالی سنگاپور قفل شده است.

دادگاه حکم موقت را در ۲۴ مارس با ممنوعیت KuCoin از انتقال دارایی های خود از جمله وب سایت خود از کشور را صادر کرد.چگونگی برخورد این مبادله با آدرس وب اصلی خود که در آن قفل شده است ، یکی از بسیاری از سؤالات بی پاسخ در مورد KuCoin است زیرا این شرکت تحت تجدید ساختار شرکت ها قرار دارد و با چالش های قانونی در سراسر جهان روبرو است.

سرمایه گذاری های فانتوم در KuCoin

KuCoin که در سپتامبر سال ۲۰۱۷ تاسیس شد ، در طی یک سال پنج میلیون کاربر در ۱۰۰ کشور جهان را به خود اختصاص داد. کمی بیش از دوازده ماه بعد ، در ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ KuCoin ادعا کرد که ۲۰ میلیون دلار بودجه از سرمایه داران سرمایه گذار – IDG Capital ، Matrix Partners و Neo Global Capital را تأمین کرده است. اما حداقل یکی از این سرمایه گذاری ها تحقق نیافته است.

در زمان اعلام ، مایکل گان ، مدیر عامل KuCoin اظهار داشت:

“نیروهای ترکیبی IDG Capital ، Matrix Partners و Neo Global Capital به KuCoin کمک می کنند تا رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد ، درک و پذیرش Cryptocurrency را برای میلیون ها کاربر بالقوه گسترش می دهند ، و به این کاربران کمک می کنند تا بهترین کوین ها را انتخاب کنند . “

KuCoin در کجای کره زمین است؟


در سال ۲۰۱۸ KuCoin به ادعای “دفتر خالی” در رابطه با آدرس هنگ کنگ پاسخ داد و ادعا کرد که دفتر مرکزی آن در واقع در سنگاپور بوده است. پاسخ شرکت اظهار داشت:

در حقیقت ، آدرس عمومی KuCoin در هنگ کنگ صرفاً آدرس پستی یکی از بسیاری از شرکتهای تابعه KuCoin است. دفتر مرکزی KuCoin در سنگاپور است. KuCoin همواره یک شرکت جهانی بوده و دارای بیش از ۳۰۰ کارمند و چهار دفتر بزرگ در چین ، فیلیپین ، سنگاپور و تایلند است. “

بدون مجوز یا تعویق ، KuCoin نمی تواند به طور قانونی در سنگاپور فعالیت کند. هنوز مشخص نیست که آیا KuCoin در سنگاپور فعالیت دارد یا خیر ، آیا این ارز واقعاً در جای دیگری فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن