منو سایت

راجر ور: ۳ مشکل اساسی که بیت کوین کش دارد

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

به گزارش یوتودی ، راجر ور،‌ مدیر اجرایی bitcoin.com در سومین سالگرد تاسیس بیت کوین کش در جمع توسعه دهندگان نرم افزار و فعالان این حوزه سخنرانی کرد. او در صحبت‌های خود ۳ مشکل اساسی که بیت کوین کش دارد را بیان کرد ، مانند سقف تراکنش متصل به زنجیره را که در ماه می از ۲۵ به ۵۰ تراکنش رسید. او همچنین غیرقابل برگشت بودن تراکنش های تایید نشده را یکی دیگر از مشکلات بیت کوین کش دانست و در این مورد گفت:

اصلی ‌ترین این ۳ مشکل اساسی که بیت کوین کش دارد ، ‌ محدودیت ۵۰ تراکنش متصل به زنجیره است که باید از دست آن خلاص شویم. غیرقابل برگشت بودن تراکنش های تایید نشده مشکل دیگری است که می‌\ توانیم با استفاده از پیاده سازی روش های مختلف توافق جمعی آن را حل کنیم.

ور در این سخنرانی، خصومت های بین توسعه دهندگان نرم افزار و توسعه دهندگان را در داخل جامعه بیت کوین مورد بررسی قرار داد. وی در این مورد گفت:

بیایید بین توسعه دهندگان نرم افزار و توسعه دهندگان کسب و کارها در مورد نیازهای آینده کاربران و یا خواسته‌ ها و نیازهای کسب و کارها تبادل نظر کنیم.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین،اتریوم،ریپل، بیت کش،بیت کوین اس وی،کاردانو و لایت کوین…

محصولات، بدون وجود تعامل بین توسعه دهندگان کسب و کار به اندازه کافی کارپسند نخواهند بود و باعث می شود جاذبه لازم برای عامه مردم را نداشته باشد.

پذیرش گسترده حوزه ای است که بیت کوین عملکرد خوبی در آن ندارد و هم‌ چنان دلیل اصلی فروش بیت کوین کش است. به همین دلیل است که نیاز مبرم به محصولاتی وجود دارد که مردم واقعا از آنها استفاده کنند.

روز استقلال بیت کوین

جدل‌ های داخلی جامعه بیت کوین در مورد مقیاس پذیری،‌ در ۱ آگوست ۲۰۰۹ با راه اندازی هارد فورک بیت کوین کش پایان یافت. این هارد فورک توسط افرادی پیاده سازی شد که با سافت فورکی که سگویت را فعال می‌کرد، راضی نشده بودند.

‌مدیر اجرایی شرکت بلاک استریم (Blockstream) یعنی آدام بک،‌ سالگرد هارد فورک بیت کوین کش را روز استقلال بیت کوین نام گذاری کرد. او یکی از برجسته ‌ترین طرفداران افراطی جامعه بیت کوین است و بارها شایعاتی در مورد این مطرح شده که او ساتوشی ناکاموتو است.

در این سخنرانی، ور افرادی مثل آدام بک را تجسم خطرناکی از لغو پروژه ها در داخل جامعه رمزارز خواند. راجر ور اخیرا در پادکست آنتونی پومپلیانو با نام Morgan Creek Digital،‌ فاش کرد که او دارایی‌ های بیت کوین کش خود را فروخته است و حالا نصف دارایی ‌اش را به بیت کوین تبدبل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن