منو سایت

۷۰ درصد رشد در یک هفته ، قیمت ریپل به مرز ۰.۵ دلار رسید

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

عملکرد خارق‌ العاده ریپل و رشد ۷۰ درصدی آن در روزهای اخیر باعث شده است تا قیمت این ارز دیجیتال به مرز ۰.۵ دلار رسید و بیشترین میزان از ژوئن ۲۰۱۹ تا به حال برسد.

به گزارش یوتودی، قیمت ریپل پس از جهشی بیش از ۵۰ درصدی که روز جمعه شاهد آن بودیم، دیروز موفق شد از سد مقاومت ‌های پیش روی خود بگذرد. در حال حاضر هر واحد ریپل در محدوده ۰.۴۵ دلاری معامله می ‌شود.

نمودار قیمت ریپل

ریپل که حالا به رتبه سوم بازار ارزهای دیجیتال بازگشته است، توانست تا با شکستن اوج قیمت سال ۲۰۲۰ خود، تا محدوده ۰.۴۹۶ دلار جهش کند. این محدوده بیشترین قیمتی است که ریپل از ژوئن ۲۰۱۹ تا به حال به آن رسیده است.

تحلیل‌ گران معتقدند که راه برای ثبت رکورد تاریخی جدید برای بیت کوین باز شده است

روز جمعه را می‌ توان بهترین روز دارندگان ریپل از ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۰ شهریور ۹۷) تا به امروز دانست. در آن روز قیمت ریپل با جهشی ۷۶ درصدی توانست جای اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال را بگیرد. این اتفاق در حالی رخ داد که ریپل در یک قدمی عرضه سرویس اکس ‌رپید (xRapid) خود بود.

در اتفاقی مشابه، ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۳ آذر ۹۶) قیمت ریپل توانست طی یک روز ۹۰ درصد افزایش پیدا کند و قیمت ریپل به مرز ۰.۵ دلار رسید؛ از همین رو می ‌توان گفت که بازار ریپل چندان هم با جهش‌ های آنچنانی غریبه نیست.

جهش اخیر قیمت ریپل باعث شد تا رکورد حجم معاملات این ارز دیجیتال هم شکسته شود. داده ‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) نشان می‌ دهد که حجم معاملات ریپل در روز جمعه به ۱۶.۲ میلیارد دلار رسید.

تعداد حساب‌ های تازه ریپل

برای مقایسه بهتر باید گفت که ژانویه ۲۰۱۸ و زمانی که قیمت ریپل در اوج تاریخی ۳.۳ دلاری خود قرار داشت، حجم معاملات آن تنها ۸.۱ میلیارد دلار برآورد شده بود. از سوی دیگر، دیروز هم شاهد ثبت رکوردی تازه در زمینه حساب‌ های ایجاد‌ شده در دفتر کل ریپل بودیم.

با ثبت اوج جدید قیمتی در سال ۲۰۲۰، ارزش بازار ریپل هم به بیش از ۲۰ میلیارد دلار رسید. این اولین بار پس از ژوئن ۲۰۱۹ است که ارزش بازار ریپل از این میزان عبور می ‌کند. در حال حاضر ریپل پس از بیت کوین و اتریوم در رده سوم ارزهای دیجیتال بازار از نظر ارزش بازار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن