منو سایت

مدیرعامل SBI Group : سهام ریپل در صورت پیروزی در دادگاه عمومی خواهد شد

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kaito)، مدیرعامل اس‌ بی‌ آی گروپ (SBI Group)، معتقد است که پس از اتمام دعوی قانونی ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، این شرکت سهام خود را به‌ صورت عمومی عرضه خواهد کرد.

به گزارش یوتودی، کیتائو در حاشیه گزارش مالی اس‌ بی‌ آی، غول مالی ژاپنی، عنوان کرد که ریپل می‌ خواهد سهام خود را به‌ صورت عمومی عرضه کند. او در ادامه افزود که کریس لارسن (Chris Larsen)، هم‌ بنیان‌گذار ریپل، می‌ خواهد ریپل در این جهت حرکت کند. او همچنین گفت:

بعد از دعوی قانونی فعلی، [سهام] ریپل عمومی خواهد شد.کریس [لارسن] چنین می‌ خواهد.

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، در ژانویه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) در حاشیه اجلاس داوس اعلام کرد که شرکتش می‌ خواهد «سردمدار» عرضه‌ های عمومی سهام باشد. او در این باره گفت:

در ۱۲ ماه آینده، شاهد عرضه‌ های عمومی سهام در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین خواهید بود. قرار نیست اولین باشیم و قرار هم نیست آخرین باشیم؛ انتظار دارم سردمدار این حرکت باشیم. عرضه عمومی تکاملی برای شرکت ما خواهد بود.

این در حالی است که سهام شرکت‌ های بزرگ این حوزه نظیر کوین بیس در حال حاضر در بازار نزدک و دیگر بازارهای بورس معامله می‌ شوند. از سوی دیگر، ریپل در حال دسته‌ و پنجه نرم‌ کردن با دعوی قانونی خود را کمیسیون بورس آمریکا است.

اس‌ بی‌ آی گروپ، بزرگترین سهامدار خارجی شرکت ریپل است و از جمله بزرگترین حامیان این شرکت هم به حساب می‌ آید. شایان ذکر است که ریپل در ژاپن به‌ عنوان یک دارایی رمزنگاری‌ شده شناخته می‌ شود. طبق گزارش‌ ها، سهامداران اس‌ بی‌ آی می‌ توانند سود خود را برای دومین سال پیاپی با ارز دیجیتال ریپل دریافت کنند.

کیتائو در ماه دسامبر هم اعلام کرده بود که دعوی قانونی ریپل و کمیسیون بورس آمریکا نمی‌ تواند تأثیر چندانی بر فعالیت جهانی آن داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن