منو سایت

شرکت استخراج ریوت بلاک چین ۱۵,۰۰۰ دستگاه ای سیک تازه خریداری کرده است

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

شرکت استخراج ریوت بلاک چین (RIOT) اعلام کرد که ۱۵,۰۰۰ دستگاه ای سیک تازه خریداری کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دستگاه های استخراج این شرکت به بیش از ۳۱,۰۰۰ خواهد رسید.

به گزارش کوین دسک، انتظار می رود با آغاز به کار دستگاه های جدید ریوت بلاک چین در سال ۲۰۲۱، ظرفیت استخراج این شرکت به ۳.۸ اگزا هش بر ثانیه برسد. با توجه به هش ریت فعلی ۲.۳ اگزا هشی این شرکت، شاهد رشدی ۶۵ درصدی در میزان هش ریت این شرکت خواهیم بود.

بخوانید : استخر استخراج آمریکایی اعلام کرد تراکنش های بیت کوین را سانسور خواهد کرد

شایان ذکر است که خرید دستگاه های جدید به صورت پیش خرید از شرکت بیت مین است. بیت مین پیش تر اعلام کرده بود که تا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱، امکان تحویل دستگاه های بیشتر را ندارد. با این حال، ریوت اعلام کرده است که انتظار دارد ارسال دستگاه ها از ماه مه آغاز شود و تا اکتبر ۲۰۲۱ طول بکشد.  

تعداد دستگاه های خریداری شده ریوت بلاک چین به تفکیک ماه
تعداد دستگاه های خریداری شده ریوت بلاک چین به تفکیک ماه

سهام ریوت بلاک چین در بازار، روز سه شنبه رشدی ۲۲ درصدی داشت و به بیش از ۱۴.۵۰ دلار به ازای هر سهم رسید. ماه گذشته هم شاهد جهش ۷۸ درصدی سهام این شرکت بودیم. در بازه مشابه، قیمت بیت کوین رشدی ۲۰ درصدی داشت.

بخوانید : درآمد استخراج بیت کوین در کشورمان ایران چقدر است؟

در ماه های اخیر،‌ بسیاری از شرکت های آمریکایی نسبت به ورود به حوزه ارزهای دیجیتال علاقه نشان داده اند؛ با توجه به هزینه های هنگفتی که در صنعت استخراج آمریکا سرمایه گذاری شده است، انتظار می رود سهم چین در این حوزه با کاهش همراه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن