منو سایت

احتمال خارج کردن دفتر مرکزی ریپل از خاک آمریکا به انگلیس یا سنگاپور

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

بنا بر اظهارات کریس لارسن (Chris Larsen) بنیان ‌گذار و مدیر اجرایی ریپل لبز (Ripple Labs)، این احتمال وجود دارد که این شرکت دفتر مرکزی خود را به خارج از آمریکا به انگلیس یا سنگاپورمنتقل کند. لارسن علت این اقدام را موضع قانونی دولت فدرال در حوزه صنعت ارزهای دیجیتال عنوان کرده است.

به گزارش «The Block»، لارسن این اظهارات را در کنفرانس «LA Blockchain Summit» که روز سه ‌شنبه برگزار شد مطرح کرد. وی در این کنفرانس گفت که تقریباً تمام کشورها به غیر از ایالات متحده، دارای سیستم قانون‌ گذاری مطلوبی در حوزه ارزهای دیجیتال هستند. وی همچنین افزود اگر این شرکت تصمیمی جدی به ترک ایالات متحده بگیرد، انگلیس و سنگاپور مقاصد احتمالی بعدی دفتر مرکزی ریپل خواهند بود. در حال حاضر مقر اصلی ریپل در سانفرانسیسکو قرار دارد.

کریپتوویل:با افزایش قانونگذاری ها، قیمت ریپل به شدت افزایش می یابد

گفتنی است ریپل در حال جدال بر سر پرونده ‌ای است که در آن سرمایه ‌گذاران مدعی ‌اند این شرکت با فروش توکن‌ های XRP، قوانین مرتبط با اوراق بهادار فدرال و همچنین قوانین ایالتی را نقض کرده است. ریپل مدعی است که هر چند مقدار زیادی XRP در اختیار دارد، شبکه ‌ای که برای تسویه تراکنش ‌های XRP استفاده می‌ شود، غیرمتمرکز است.

نماینده این شرکت در دادگاهی که در سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور ۹۸) تشکیل شد اظهار داشت:

خرید XRP سرمایه‌ گذاری در ریپل نیست. هیچ سرمایه‌ گذاری مشترکی بین ریپل و خریداران XRP وجود ندارد. هیچ وعده ‌ای مبنی بر اینکه ریپل از دارندگان XRP برای سودآوری حمایت می ‌کند، وجود ندارد. دفتر کل XRP غیرمتمرکز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن