منو سایت

استخدام بزرگان بانک داری در بایننس همچنان ادامه دارد.

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

صرافی بزرگ بایننس ، تیانا بیکر تیلور، از با سابقه‌ترین های حوزه بانکی و فنآوری را به استخدام خود در آورده است تا به رهبری و توسعه خود در انگلستان و بازار اروپا دست یابد.

تیلور بیش از ۲۰ سال تجربه کار در HSBC ،Citi و رویال بانک اسکاتلند را در کارنامه دارد و مدیر اجرایی شرکت انگلیسی فعال در حوزه دارایی‌های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین گلوبال دیجیتال فایننس بوده است. در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، این خانم به عنوان یکی از بانفوذترین زنان در سطح جهان شناخته شد و همچنین در سال ۲۰۱۹ جایزه “بلاکچین لیدر” را توسط Women In Tech دریافت کرد به بایننس ملحق شد.

“من قبل از آمدن به بایننس زمان قابل‌توجهی را در حرفه خود در بانکداری، به‌ویژه در حوزه پرداخت‌ها، خزانه‌داری و بازارهای سرمایه، گذرانده‌ام. این حوزه‌های مالی سنتی، جایی است که در طی چند سال گذشته، بیش‌ترین نوآوری و چالش در آن‌ها رخ داده‌است.”

بیکر افزود که با ظهور فینتک، تلاش برای کاهش اصطکاک و افزایش شفافیت در خدمات مالی، راه را برای ورود دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین هموار کرده‌است. او به طور فزاینده‌ای تلاش‌های خود را برای برقراری پل ارتباطی بین حوزه مالی سنتی و توسعه غیرمتمرکز، که هر دوی آن‌ها را با فرصت‌های تجاری مشابه، موانع قانونی و نگرانی‌های امنیتی مشابه میداند، صرف کرده‌است. تیلور میگوید:

“من معتقدم دارایی‌های دیجیتال، به‌عنوان وسیله‌ای جدید برای بالا بردن سرمایه در سطح جهانی و از طریق توکنیزه کردن محصولات، دارای پتانسیل ایجاد انقلاب در سطح کلان به‌عنوان یک طبقه دارایی درحال شکوفایی هستند.

تأثیر آنها میتواند دسترسی به خدمات مالی و ایجاد ثروت را گسترش دهد، که از نظر تاریخی برای عموم غیرقابل دسترسی بوده است.”

بریتانیا پس از برگزیت نیز همچنان بسیار مهم باقی میماند

تیلور اظهار داشت که تجربه قبلی خود را در استراتژی تجاری، توسعه محصول و گزاره‌ها و همچنین بازاریابی، ارتباطات و سیاست نظارتی معطوف مینماید.

در راستای نقش خود، او در ایجاد یک صرافی با مجموعه جدیدی از خدمات برای بازارهای ایالات متحده و اروپا تلاش خواهد کرد.

او میگوید که با وجود برگزیت، انگلستان همچنان یک بازار جهانی بسیار مهم است که برای ادامه رشد، ورود به این بازار ضروری است.

لندن همچنان بزرگ‌ترین بازار مبادلات خارجی و دومین مرکز مالی بزرگ در جهان است. در دهه گذشته، انگلستان به شدت در نوآوری مالی سرمایه‌گذاری کرده‌است. همانطور که تیلور خاطرنشان کرد:

“همواره انگلستان جایگاه خود را به‌عنوان یک مرکز نوآوری جهانی از طریق سرمایه‌گذاری دولتی، جذب استعداد و سرمایه مخاطره آمیز، و با یک تنظیم‌کننده پیشرو مالی که تمایل به مشارکت و همکاری با شرکت کنندگان در صنعت را نشان داده، تثبیت کرده‌است.”

چنانکه بنابر گزارش‌ها، اپلیکیشن بانکداری دیجیتال انگلیس Revolut اخیراً بدنبال ارائه خدمات کریپتو برای همه کاربران استاندارد خود حرکت کرده‌است و می‌گوید که این سرویس به دلیل بحران اقتصادی جهانی که در اثر بیماری همه‌گیر جهانی کووید۱۹ به وجود آمده، درحال گسترش میباشد.

تا فوریه سال جاری، این اپلیکیشن به یکی از با ارزش ترین‌ها در حوزه فینتک در اروپا مبدل شده و به تازگی ارائه خدمات خود در ایالات متحده را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن