منو سایت

تحلیل قیمت ۳ ارز دیجیتال برتر : بیت کوین ، اتریوم ، ریپل

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

نیمه دوم هفته جاری با روندهای نزولی رمز ارز های برتر شروع شد. تمام ۱۰ رمز ارز برتر در روند نزولی قرار گرفتند و بیشترین کاهش قیمت متعلق به بایننس کوین و چین لینک با کاهش ۵.۷۲ درصدی طی یک روز گذشته بود. به تحلیل قیمت ۳ ارز دیجیتال برتر می پردازیم .

تحلیل قیمت بیت کوین

به نقل از یو تودی ، طبق نمودار زیر، بیت کوین نتوانست از مرز بالایی مثلث نزولی عبور کند. این موضوع، ضعف خریداران را نشان می‌دهد. اکنون قیمت بیت کوین به آرامی به سمت سطح حمایتی ۸۹۰۰ الی ۹۰۰۰ دلار پیش می رود که در این سطح، خریداران تمایل به خرید دارند تا این سطح را حفظ کنند.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

شاید این بار سطح حمایتی حفظ نشود، زیرا روند نزولی از تاریخ ۱ ژوئن قابل مشاهده است. با بررسی اندیکاتور ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) می‌توان مشاهده کرد که قیمت بیت کوین از مرز پایینی این ابر عبور کرده است. این موضوع یک سقوط احتمالی به سطح حمایتی ۸۶۰۰ دلار در هفته آینده را بیان می‌کند.

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۹۱۴۱ دلار است.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به سطح حمایتی تاریخ ۶ جولای بر روی ۲۳۰ دلار رسیده است. فشار نزولی هم چنان زیاد است هرچند قیمت این آلت کوین احتمالا در آخر هفته به ۲۳۵ دلار اصلاح شود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

در نمودار ۴ ساعته، حجم معاملات فروش در روند نزولی قرار دارد. این شرایط بدان معنا است که فروشندگان دیگر نمی توانند قیمت را کاهش دهند. احتمالا افزایش قیمت به ۲۳۵ دلار با نقدینگی زیاد حال حاضر محتمل است. ذکر این نکته مهم است که این فقط یک اصلاحیه است و شروع روند صعودی نیست.

در حال حاضر قیمت اتریوم ۲۳۳ دلار است.

قیمت ریپل

قیمت XRP در نمودار روزانه از مرز بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر کاهش یافته است. این موضوع، فشار از جانب فروشندگان را نشان می‌دهد. قبل از این نیز اصلاح قیمت مشابه و سقوط به مرز پایینی این اندیکاتور را شاهد بوده ایم.

نمودار قیمت ریپل
نمودار قیمت ریپل

سیگنال قوی دیگر در خصوص کاهش قیمت مربوط به خط سطح مقاومتی در اندیکاتور RSI است که مقدار آن حتی به سطح ۷۰ نیز نرسیده است. این شرایط، روند نزولی و تسلط بازار نزولی را نشان می‌دهد. در صورت عبور از سطح حمایتی و ثابت شدن قیمت در سطح کمتر از ۰.۱۶۸۵ دلار، می‌توان انتظار کاهش قیمت به ۰.۱۱۸۰ دلار را داشته باشیم.

در حال حاضر قیمت XRP معادل با ۰.۱۹۴ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن