منو سایت

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین،اتریوم،ریپل، بیت کش،بیت کوین اس وی و بایننس کوین ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال ۸ مهر

بیت کوین و آلت کوین ها در کوتاه مدت ممکن است به چند مقاومت برخورد کنند ، اما مسیر کلی همچنان صعودی است.

طبق بررسی های کوین تلگراف ،بیت کوین (BTC) در تاریخ ۲۷ ژوئیه به بالای ۱۰،۰۰۰ دلار رسید و از آن زمان تاکنون بالاتر از این سطح باقی مانده است. داده ها نشان می دهد که این روند در ۶۳ روز متوالی (بالاتر از سطح ۱۰،۰۰۰ دلار ) ، یک رکورد جدید است.

این موضوع همچنین نشان می دهد که سطح ۱۰،۰۰۰ دلار پس از عمل به عنوان یک مقاومت سخت در حال حاضر به یک پشتیبانی قوی تبدیل شده است. گاوها به طور مداوم از افت به زیر ۱۰ هزار دلار جلوگیری کرده اند و این سطح از نظر روانی ممکن است اکنون به عنوان کف قیمتی برای ادامه روند صعودی عمل کند.

در حال حاضر به نظر می رسد اقدامات محرک پولی و مالی در سراسر جهان جذابیت ارزهای دیجیتال را افزایش داده است زیرا سرمایه گذاران به دنبال فرصت های جایگزین سرمایه گذاری برای محافظت از سرمایه هایشان از کاهش ارزش پول های فیات هستند.

در حالی که کمتر از ۲.۵ میلیون بیت کوین برای استخراج باقی مانده است ، با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی ، به زودی عامل کمبود بیت کوین می تواند وارد عمل شود.

آیا بیت کوین و آلت کوین می توانند بر افزایش قیمت چند روز گذشته تأثیر بگذارند تا روند صعودی را از سر بگیرند؟

بیایید نمودارها را تجزیه و تحلیل کنیم تا بدانیم.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین / دلار

قیمت بیت کوین در وضعیت فعلی بین حمایت خط روند صعودی (خط آبی صعودی) و مقاومت بالاسر ۱۱,۱۷۸ دلار محصور شده است. شیب افقی میانگین های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح میانی خود، نشان از نوسان قیمت در فاز تحکیم برای چند روز دیگر دارد.

نمودار روزانه بیت کوین / دلار
نمودار روزانه بیت کوین / دلار

فروشندگان با حرکت قیمت تا ناحیه مقاومتی بین میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۱,۰۹۷ دلار و خط روند نزولی دست به کار خواهند شد. این گروه با چرخش قیمت در این ناحیه، برای پایین آوردن آن به زیر خط روند صعودی تلاش خواهند کرد.

در صورت موفقیت، احتمال ریزش قیمت تا حمایت کلیدی ۹,۸۳۵ دلار وجود خواهد داشت. با افزایش فشار فروش احتمال شکست این سطح به سمت پایین وجود خواهد داشت.

به هر حال در موج ریزشی بعدی، اگر قیمت از حمایت دینامیک خط روند صعودی جهش داشته باشد، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای مقاومت بالاسر و ادامه روند صعودی تلاش خود را از سر خواهند گرفت. اولین هدف قیمت در مسیر صعود، ۱۲,۰۴۸ دلار و در بالای آن ۱۲,۴۶۰ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم / دلار

قیمت اتریوم به بالای روند نزولی خود حرکت کرده و در تلاش برای حرکت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۶۲ دلار است. چنین حرکت صعودی، کاهش فشار فروش را پیشنهاد می دهد.

نمودار روزانه جفت ارز اتر / دلار

با شکست و تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، رشد سریع قیمت تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۳۸۵ دلار ممکن خواهد بود. احتمالاً فروشندگان از ناحیه مقاومتی بین میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) و ۳۹۵ دلار دفاع خواهند کرد. با چرخش قیمت از این ناحیه، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر ممکن است به طول بینجامد.

به‌هرحال با شکست قیمت به بالای ۳۹۵ دلار، ادامه روند صعودی با هدف ۴۸۸.۱۳۴ دلار ممکن خواهد بود.

دیدگاه صعود قیمت با چرخش آن از سطوح فعلی و ریزش به زیر حمایت کلیدی ۳۰۸.۳۹۲ دلار منتفی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل / دلار

خریداران در تلاش برای تثبیت قیمت ریپل در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۴۴ دلار هستند. در چنین شرایطی احتمال رشد قیمت تا ۰.۲۶ دلار ممکن خواهد بود. فروشندگان به‌ احتمال از این مقاومت و کمی بالاتر از آن از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۲۶۳ دلار دفاع خواهند کرد.

نمودار روزانه ریپل / دلار

اگر قیمت از ۰.۲۶ دلار چرخش کند، احتمال نوسانات محدود و عرضی قیمت برای چند روز دیگر وجود خواهد داشت. به هر مقدار که قیمت زمان بیشتری در فاز تحکیم سپری کند، حرکت قیمت بعد از شکست قوی تر خواهد بود.

با حرکت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، امکان رشد آن تا ۰.۳۰۳۷۴۶ دلار وجود خواهد داشت و با نقض این سطح هدف بعدی ۰.۳۲۶۱۱۳ خواهد بود. روند قیمت با حرکت به زیر کف ۰.۲۱۹۷۱۲ دلاری آن، به نزولی خواهد چرخید.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش / دلار

جهش سریع قیمت بیت کوین کش، آن را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۲۸ دلار هل داده است. این حرکت صعودی حاکی از آن است که احتمال شکست به زیر حمایت ۲۰۰ دلار کاهش یافته است.

در حال حاضر خریداران برای هدایت قیمت به بالای مقاومت دینامیک خط روند نزولی و مقاومت بالاسر ۲۴۲ دلار تلاش خواهند کرد. در بالای این سطح، امکان اینکه میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۲۵۴ دلار به عنوان مقاومت عمل کند، وجود خواهد داشت. در بالای آن، احتمال گسترده شدن روند صعودی قیمت تا ۲۸۰ دلار وجود خواهد داشت.

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال افقی شدن است و شاخص قدرت نسبی (RSI) تا سطح ۵۰ بالا رفته است. این عوامل احتمال چرخش روند را در کوتاه‌مدت هشدار می دهد. اگر قیمت از ۲۴۲ دلار به‌سمت پایین بچرخد، احتمال تحکیم قیمت برای چند روز قبل از شروع حرکت رونددار بعدی وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین / دلار

قیمت بایننس کوین در ۲۶ سپتامبر به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۵.۵۲ دلار رفته و به حرکت صعودی خود ادامه داده است. هدف بعدی قیمت در مسیر صعود، سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۲۷.۷۵۴۲ دلار خواهد بود.

نمودار روزانه بایننس کوین / دلار

فروشندگان برای به تأخیر انداختن روند صعودی در این سطح تلاش خواهند کرد، اما با جهش قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ریزش بعدی، امکان اتمام اصلاح وجود دارد.

در بالای سطح ۲۷.۷۵۴۲ دلار، احتمال ادامه روند صعودی تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی در ۳۰.۹۸۸۴ دلار وجود خواهد داشت. در طرف مقابل اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند و به زیر میانگین های متحرک حرکت کند، احتمال دیده شدن دوباره ۲۲.۱۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین اس وی / دلار

قیمت بیت کوین اس وی در ۲۶ سپتامبر به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۶۵ دلار رفته است. خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۸۲ دلار هستند. به هرحال، فروشندگان احتمالاً از این مقاومت دفاع خواهند کرد.

نمودار روزانه بیت کوین اس وی / دلار

اگر قیمت از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) چرخش کرده و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) حرکت کند، فروشندگان برای پایین کشیدن قیمت تا ناحیه حمایتی ۱۳۵.۰۰ الی ۱۴۶.۲۰ دلار تلاش خواهند کرد.

به هر حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه مثبت خود ورود کرده و شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در تلاش برای صعود است. این عوامل برتری خریداران را نشان می دهد. اگر آنها موفق به هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه شوند، احتمال رشد قیمت تا ۲۰۸.۱۰ الی ۲۲۷ دلار ممکن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن