منو سایت

پیشنهاد راه‌ اندازی یونی سواپ در پالیگان ارائه شد

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

افزایش پذیرش همراه با رشد خدمات و فعالیت‌های دیفای منجر به افزایش بی‌ سابقه تراکنش‌ های رمزارزها شده است. اما این موضوع به طور ناخواسته شبکه اتریوم را شلوغ‌ تر کرده است و به نوبه خود باعث ظهور راهکارهای مقیاس‌ پذیری لایه دومی چون پالیگان شده که زمان و کارمزد تراکنش کمتری را به ارمغان می‌آورد.

به گزارش ای‌ ام‌ بی کریپتو، به طور طبیعی صرافی‌ های رمزارز نیز بنابر تقاضای رو به شد کاربران با برخی از این راهکارها همچون پالیگان ادغام شده‌اند. درحالی‌ که صرافی‌ های غیرمتمرکز مطرحی چون سوشی سواپ و آوه به خاطر پاسخگویی به نیاز کاربرانشان از پالیگان بهره می‌ برند، یونی سواپ هنوز این کار را انجام نداده است. در همین راستا، تیم توسعه این راهکار لایه ۲ پیشنهادی را در انجمن مدیریتی یونی سواپ منتشر کرده و در آن از ادغام پالیگان و یونی سواپ سخن گفته است.

راهکارهای مقیاس‌ پذیری بار شبکه اصلی اتریوم را کاهش می‌دهند و به همین خاطر، تراکنش‌ های ارزان‌ تر و به‌ مراتب سریع‌ تری را برای کاربران به همراه دارند. در حال حاضر، سرمایه‌ ای بالغ بر ۴.۷۷ میلیارد دلار در پروتکل پالیگان قفل شده است و آن را به دومین اکوسیستم قدرتمند برای دیفای، درست پس از شبکه لایه یک اتریوم تبدیل می‌کند.

در پیشنهاد تیم پالیگان به یونی سواپ به رشد عظیم شبکه پالیگان در سال گذشته و مشارکت آن با پروتکل‌ های برتری چون آوه، کرو، سوشی سواپ و چندین پروژه کوچکتر دیفای اشاره شده است. علاوه بر این، در این پیشنهاد آمده است اکوسیستم دیفای پالیگان، «خود پایدار» است چراکه مدتی پیش تمامی مشوق‌ های استخراج نقدینگی را متوقف کرده است. با این حال، همچنان شاهد ورود سرمایه و کاربر است.

تیم پالیگان همچنین مزایایی که یونی سواپ از این ادغام می‌ تواند به دست آورد را بازگو کرده است. از جمله این مزایا می‌ توان به رشد تعداد کاربران اشاره کرد. به عنوان مثال، آوه با کمک پالیگان به بیش از ۷۰۰،۰۰۰ کاربر فعال در این شبکه رسید. همچنین هزینه‌ تراکنش‌ های کمتر کاربران بیشتری را به تعامل با شبکه تشویق می‌ کند و در نهایت فعالیت در بستر یونی سواپ را افزایش خواهد داد.

برای جذب یونی سواپ، تیم پالیگان وعده داده است تا بخش قابل‌ توجهی از خزانه خود را به این ادغام و رشد یونی سواپ در پالیگان اختصاص دهد چرا که خود را بدون معروف‌ ترین صرافی غیرمتمرکز دیفای ناقص می‌ بیند:

ما می‌ توانیم برای تشویق نقدینگی، سرمایه قابل‌ توجهی از خزانه خود را اختصاص دهیم. علاوه بر این، می‌توانیم فعالیت‌های غیرمالی متعددی را برای کمک به رشد یونی سواپ در پالیگان به کار گیریم.

این فعالیت‌ها شامل مشارکت در طراحی و اجرای کمپین‌های استخراج نقدینگی و ترویج نسخه سوم یونی سواپ به عنوان یک «لگوی مالی» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن