منو سایت

نظرسنجی پلن بی : ۳۵ درصد معتقدند بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۵۵ هزار دلار نخواهد رسید

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

۳۵ درصد از شرکت ‌کنندگان در نظرسنجی پلن ‌بی (PlanB)، خالق مدل انباشت به عرضه، معتقدند که بیت کوین سال ۲۰۲۱ را در محدوده قیمتی کمتر از ۵۵,۰۰۰ دلار به پایان می ‌رساند.

به گزارش کریپتوپوتیتو، بخش عمده‌ ای از شرکت ‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ یا به سطح ۵۵,۰۰۰ دلاری می‌ رسد یا سال را در قیمتی پایین ‌تر از این محدوده به پایان می ‌رساند.

پلن بی : بهای بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید

پلن ‌پی چند سال پیش مدل مشهور پیش‌ بینی قیمت بیت کوین خود را که مدل انباشت به عرضه نام داشت، منتشر کرد. او در این مدل، انباشت را به‌عنوان ذخایر بیت کوین موجودی تعریف می ‌کند. میزان عرضه سالانه بیت کوین ‌ها و ورود آنها به چرخه این ارز دیجیتال نیز به‌ عنوان عرضه در این مدل یاد می ‌شوند.

به‌ عقیده پلن ‌بی، همزمان با افزایش نرخ انباشت به عرضه، قیمت یک دارایی نیز به ‌صورت مستقیم افزایش خواهد یافت. او بر پایه همین مدل، پیش ‌بینی کرد که احتمالا پس از هاوینگ ماه مه (اردیبهشت) و تا پایان دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ۱۴۰۰)، ارزش بازار بیت کوین به ۱ تریلیون دلار خواهد رسید. اگر ارزش بازار بیت کوین به ۱ تریلیون دلار برسد، قیمت این ارز دیجیتال نیز به ۵۵,۰۰۰ دلار به ازای هر واحد خواهد رسید.

پلن‌ بی در نسخه بعدی از مدل پیش ‌بینی قیمت خود، اعلام کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می ‌رسد. در نسخه سوم نیز این رقم ۲۸۸,۰۰۰ دلار عنوان شد.

آخرین به‌ روزرسانی این مدل تفاوت‌ های بسیاری با مدل اصلی انباشت به عرضه دارد. در مدل جدید، فازهای مختلفی که بیت کوین از سال ۲۰۰۹ آنها را طی کرده است نیز در نظر گرفته شده‌ اند. این فازها عبارتند از: «اثبات مفهوم» و تغییر آن به «فاز پرداخت»، سپس مرحله «طلای الکترونیک» و در نهایت یک «دارایی مالی».

نظرسنجی توییتری پلن ‌بی

پلن‌ بی در توییتر خود از دنبال ‌کنندگانش خواست تا با شرکت در نظرسنجی او، پیش ‌بینی خودشان از قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ را اعلام کنند.

از بین ۲۴,۱۳۴ شرکت ‌کننده، ۳۴.۶٪ معتقد بودند که قیمت بیت کوین پایین ‌تر از ۵۵,۰۰۰ دلار باقی خواهد ماند. این همان رقمی است که مدل اول انباشت به عرضه پیش ‌بینی کرده بود.

پلن بی : بیت کوین به خوبی در حال طی مسیر خود تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار است

۱۹.۳ درصد از شرکت‌ کنندگان عنوان کردند که قیمت بیت کوین در طول ۱۵ ماه آینده به محدوده ‌ای بالاتر از ۵۵۰۰۰ دلار می‌ رسد. در این بین، ۴۶ درصد اعلام کردند که قیمت بیت کوین وارد محدوده شش رقمی می‌ شود. ۲۶.۵٪ گزینه ۱۰۰,۰۰۰ دلار را انتخاب کردند و ۱۹.۵٪ نیز اعلام کردند که قیمت بیت کوین به ۲۸۸,۰۰۰ دلار می ‌رسد.

گفتنی است که با رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۸۸,۰۰۰ دلار، شاهد رشدی ۲۵۰۰ درصدی خواهیم بود و ارزش بازار آن نیز به ۵ تریلیون دلار می‌ رسد. حتی با وجود این جهش و رسیدن به ارزش ۵ تریلیون دلاری، بازهم فاصله ارزش بازار بیت کوین با ارزش بازار طلا، بسیار زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن