منو سایت

جک دورسی : ابر تورمی شدید در راه است

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

جک دورسی، ابر تورمی شدید در راه است و ابتدا در آمریکا و سپس سایر نقاط جهان رخ خواهد داد.

پیتر شف، طرفدار طلا و منتقد سرسخت بیت کوین به توییت جک دورسی مبنی بر وقوع ابر تورم و نقش بیت کوین در جلوگیری از این رویداد واکنش نشان داد.

به گزارش یوتودی، پیتر شف، مدیرعامل شرکت یورو پسیفیک کپیتال و شرکت شف گلد به توییت جک دورسی در رابطه با احتمال وقوع ابر تورم در آمریکا پاسخ داد و خاطرنشان کرد بیت کوین نقشی در جلوگیری از این تورم نخواهد داشت.

تنها «دارایی‌های واقعی» می‌توانند از تورم شدید محافظت کند

در تاریخ ۲۳ اکتبر، جک دورسی مدیرعامل شرکت توییتر و اسکوئر در توییتی نظر خود را در رابطه با وضعیت اقتصادی کنونی آمریکا که ناشی از قرنطینه اقتصاد در سال ۲۰۲۰ و همچنین چاپ مداوم پول برای گذراندن دوران همه‌گیری کرونا است را به اشتراک گذاشت.

به گفته دورسی، ابر تورمی شدید در راه است و ابتدا در آمریکا و سپس سایر نقاط جهان رخ خواهد داد.

توییت دورسی با واکنش شف همراه شد. مدیرعامل شرکت یورو پسفیک کپیتال در پاسخ به دورسی مدعی شد که تنها «دارایی‌های واقعی» به گذران این ابر تورم کمک خواهند کرد. به عقیده وی، طلا به عنوان یک دارایی واقعی واجد شرایط است اما بیت کوین دارایی واقعی به شمار نمی‌رود.

واکنش پیتر شف به توییت جک دورسی

پیتر شف: بیت کوین یک دوست خیالی است

در توییت دیگری، شف بیت کوین را با دوستان خیالی مقایسه کرد و آن را «make believe asset» خواند و اظهار داشت که مفهوم دوست خیالی اکنون برای بزرگسالان محقق شده است.

توییت پیتر شف

علاوه بر این، وی بار دیگر روش‌های مختلف استفاده از طلا در صنایع مختلف را به دوستداران بیت کوین یادآوری و خاطرنشان کرد که این رمزارز نمی‌تواند فلز زرد رنگ با ارزش را شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن