منو سایت

پی پل قرار است فردا خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال را آغاز کند

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

رویترز گزارش کرده است که پی پل قرار است فردا به ‌صورت رسمی اعلام کند که کاربران می ‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال خود، هزینه کالا و خدمات پرداخت موردنیازشان را انجام دهند ؛ این یعنی کاربران می ‌توانند با ارزهای دیجیتال از میلیون ‌ها ارائه ‌دهنده کالا و خدمات خرید کنند.

به گزارش کوین دسک، انتشار این خبر می ‌تواند تأثیر گسترده ‌ای بر استفاده‌ های روزمره از ارزهای دیجیتال داشته باشد. پی پل سال گذشته اعلام کرده بود که در حال کار بر روی ارائه این خدمات است.

با برقراری امکان خرید با استفاده از ارزهای دیجیتال، کاربران پی پل می ‌توانند از ارزهای دیجیتال که در حساب پی پل خود دارند، برای پرداخت کالا و خدمات موردنیازشان استفاده کنند. بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین ارزهایی هستند که کاربران می‌ توانند در حساب خود نگهداری کنند.

به‌ گفته پی پل، نحوه خرید با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل به گونه‌ ای است که در هنگام پرداخت هزینه، معادل دلاری از حساب ارز دیجیتال کاربر کسر می ‌شود. ظاهراً این قابلیت در حال حاضر تنها برای کاربران آمریکایی فعال شده است؛ پی پل وعده داده است که به‌ زودی خدمات ارزهای دیجیتال خود را برای سایر کشورهای هم عرضه می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن