منو سایت

پی پل استیبل کوین اختصاصی خود را راه اندازی می کند

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پیش‌ تر شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پی‌ پل استیبل کوین اختصاصی خود را راه اندازی می کند، یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌ های مالی، به‌دنبال راه‌ اندازی ارز دیجیتال باثبات خود است. اکنون سخنگوی این شرکت این موضوع را تأیید کرده و گفته است اگر موفق به انجام این کار شوند، مراحل قانونی عرضه آن را هم طی خواهند کرد.

به گزارش کوین دسک، روز گذشته سخنگوی پی‌ پل اعلام کرده بود که با توجه به گسترش تجارت و فعالیت‌ های این شرکت در زمینه ارزهای دیجیتال، پی‌ پل تصمیم گرفته است استیبل کوین مخصوص به خودش را راه‌ اندازی کند. پیش‌ تر هم گزارش‌ هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه یکی از زیرمجموعه‌ های این شرکت به‌ نام کِرو (Curv)، روی توسعه یک استیبل کوین کار می‌کند.

سخنگوی پی‌ پل گفته است:

به‌ دنبال راه‌ اندازی یک استیبل کوین هستیم. اگر توانستیم آن را راه‌ اندازی کنیم و در این مسیر پیشرفت کردیم، از نزدیک با قانون‌ گذاران همکاری خواهیم کرد.

استیو موزر (Steve Moser) توسعه‌ دهنده مطرحی است که برای اولین بار این خبر را به‌ صورت عمومی اعلام کرد. او در اپلیکیشن نسخه آیفون پی‌ پل یک کد پنهان‌ و عکسی کشف کرده بود که نشان می‌ داد این شرکت در حال توسعه استیبل کوین اختصاصی خود است. این ارز دیجیتال باثبات ظاهراً پی‌ پل کوین (PayPal Coin) نام دارد و پشتوانه مالی آن دلار آمریکاست.

پی‌ پل اخیراً در صنعت ارزهای دیجیتال به‌شدت فعال شده است. این شرکت تعداد ارزهای دیجیتالی را که مشتریانش می‌توانند خریدوفروش کنند افزایش داده است، روی آموزش کاربران خود در زمینه ارزهای دیجیتال سرمایه‌ گذاری کرده و تلاش کرده است تا کاربرانش بتوانند ارزهای دیجیتال خود را با امنیت بیشتری برداشت کنند و به سایر کیف پول‌ها انتقال دهند.

طبق گفته‌ های سخنگوی پی‌پل، این تصاویر و کدهای پنهان‌شده در جریان رویداد نرم‌ افزاری‌ لو رفته‌اند که اخیراً در این شرکت برگزار شده است. در چنین رویدادهایی مهندسان نرم‌ افزار با یکدیگر همکاری می‌کنند تا در مدت زمانی کوتاه یک محصول جدید طراحی کنند و آن را توسعه دهند؛ محصولی که ممکن است هرگز به‌ صورت عمومی عرضه نشود. گفتنی است که این رویداد در بخش بلاک چین و ارزهای دیجیتال پی‌ پل برگزار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن