منو سایت

سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم ۲ را به سادگی محاسبه کنید

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

وب‌سایت اتریوم‌ پرایس ابزار جدیدی را ارائه کرده است که امکان محاسبه‌ی سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم را به کمک تنظیمات گسترده برای کاربران فراهم می‌کند .

ابزار جدید وب‌سایت اتریوم‌ پرایس(EthereumPrice) امکان محاسبه‌ی سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم را برای کاربران فراهم کرده است. این ابزار در نسخه‌ی بتا منتشر شده است و امکان محاسبه‌ی سود سپرده‌گذاری با استفاده از تنظیمات مختلف را برای کاربران فراهم می‌کند.

ماشین حساب محاسبه‌ی سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم ۲

وب‌سایت اتریوم‌پرایس(EthereumPrice) اخیرا یک ابزار جدید محاسباتی را برای محاسبه‌ی پاداش‌های سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم ۲ منتشر کرده است.

این ابزار اطلاعات مختصری را در رابطه با سود سپرده‌گذاری پس از بروزرسانی شبکه‌ی اتریوم به کاربران ارائه می‌کند. برای این منظور کاربران می‌توانند تنظیمات شبکه را که تاثیر بالایی بر نتیجه‌ی محاسبات دارند تنظیم کنند. به عنوان مثال تغییر مقدار سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم‌ ۲ از ۱ درصد به ۱۰ درصد کل اتر‌های منتشر شده سود سپرده‌گذاری در هر سال را از ۵ به ۱۵ درصد تغییر می‌دهد. سایر عوامل همانند مدت زمان فعالیت گره‌های سپرده‌گذاری(تایید کننده‌ها) سود سالیانه‌ی سپرده‌گذاران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

این ابزار از داده‌های شرکت کانسنسیس برای انجام محاسبات استفاده می‌کند. این ماشین حساب با استفاده از داده‌های منتشر شده توسط کولین مایرز(Colin Myers) توسعه داده شده است.

این ابزار سرمایه‌گذاری سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم ۲ را به مدت ده‌سال محاسبه می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند سود سپرده‌گذاری را در مقیاس ارزهای مختلف همانند دلار آمریکا(USD)، یورو(EUR)، پوند انگلیس(GBP) و ین ژاپن(JPY) مشاهده کنند.

ویژگی‌های ماشین حساب

ماشین حساب به‌صورت نسخه‌ی بتا دردسترس عموم قرار دارد و با توجه به وجود عوامل نامشخص همانند میزان استقبال سرمایه‌گذاران، رابط کاربری هم‌اکنون بیشتر به صورت یک ابزار آموزشی کاربرد دارد. با این وجود، پیش از راه‌اندازی کامل شبکه‌ی اتریوم ۲ ، این ابزار دیدگاه خوبی را نسبت به سپرده‌گذاری در شبکه‌ی جدید اتریوم به کاربران ارائه می‌کند.

اگرچه کاربران می‌توانند سود سپرده‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم را با هر تعداد اتریوم محاسبه کنند، با توجه به داده‌های منتشر شده، حداقل میزان سپرده‌گذاری در بروزرسانی اتریوم ۲٫۰ به ۳۲ اتر محدود شده است. توسعه‌دهندگان ماشین حساب با فرض ظهور سرویس‌هایی که امکان تجمیع دارایی‌ها(به صورت استخر) برای برآورده ساختن مقدار آستانه را فراهم می‌کنند، ماشین حساب را طراحی کرده‌اند.

انتظار می‌رود که اتریوم ۲٫۰ همزمان با تغییر الگوریتم از اثبات کار به اثبات سهام، بهبود‌های گسترده‌ای را به کاربران ارائه کند. این بروزرسانی موجب کاهش پیچیدگی شبکه‌ی اتریوم، کاهش هزینه‌ی تراکنش‌ها و افزایش ظرفیت ارسال تراکنش‌ها خواهد شد. شبکه‌ی آزمایشی اتریوم ۲٫۰ که امکان تجربه‌ی شرایط سپرده‌گذاری را برای کاربران فراهم می‌کند، با استقبال کاربران مواجه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن