منو سایت

رشد ۱۷ درصدی ارزهای دیجیتالی که قرار است به کوین بیس اضافه شوند

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

صرافی کوین بیس قرار است تا دارایی‌های دیجیتال جدیدی را به فهرست ارزهای پشتیبانی ‌شده خود اضافه کند. انتشار خبر اضافه‌شدن این ارزها باعث شد تا قیمت آنها با جهشی قابل توجه همراه باشد.

به گزارش کوین دسک، هم‌زمان با انتشار فهرست احتمالی ارزهای دیجیتال جدیدی که به ارزهای پشتیبانی کوین بیس اضافه خواهند شد، قیمت آنها بین ۸ تا ۱۵ درصد افزایش یافت. میانگین جهش قیمت در میان این ارزها ۱۷ درصد عنوان شده است. توکن کیپ (KEEP)، متعلق به شبکه کیپ با رسیدن به رقم ۰.۴۴ دلار بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

این فهرست شامل ۱۹ ارز دیجیتال است که احتمال می‌رود به پلتفرم اصلی اضافه شوند. در لیست منتشرشده نام‌های آشنایی چون آراگون (Aragon)، آوی (Aave)، بنکور (Bancor)، سیاکوین (Siacoin)، اوریجین پروتکل (Origin Protocol)، رِن (Ren) و وی چین (VeChain) دیده می‌شود.

آرویو (Arweave)، دیجی بایت، هوریزن (Horizen)، COMP، لایوپیر (Livepeer)، نیوسایفر (NuCypher)، نیومورا (Numeraire)، رندر نتورک (Render Network)، اسکیل نتورک (SKALE Network) و سینتتیکس (Synthetix) از جمله نام‌های دیگر این فهرست هستند. کوین بیس در پستی می‌نویسد:

تصمیم ما برای [اضافه کردن] پشتیبانی از هر دارایی، نیازمند بررسی‌های قانونی و فنی بسیاری است و ممکن است شامل [اخذ] تائیدیه‌های قانونی در برخی از حوزه‌های قضایی نیز باشد.

در طول روند اضافه ‌شدن این ارزها، کاربران می‌توانند خود را برای دیدن نشانه‌هایی نظیر رابط برنامه‌نویسی (API) مخصوص و اقداماتی که صرافی برای مهیا کردن شرایط پشتیبانی از این ارزها انجام می‌دهد، آماده کنند.

معمولا پس از اعلام اخبار این چنینی، قیمت ارزها با افزایش همراه می‌شود. کارشناسان از این مسئله با عنوان «اثر کوین بیس» یاد می‌کنند. در بیشتر مواقع نیز پس از تایید این اخبار نیز قیمت ارزهای حاضر در فهرست با سقوط مواجه می‌شود. در بخش دیگری ازاین پست می‌خوانیم:

در طول زمان، انتظار داریم که مشتریان‌مان در سرتاسر دنیا از طریق کوین بیس به حداقل ۹۰ درصد ارزش بازار در گردش تمام ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

ماه گذشته کوین بیس با مشکلات فنی همراه بود و برای مدتی از دسترس کاربران خارج شد. در آن زمان قیمت بیت کوین با جهشی قابل توجه به ۹,۰۰۰ دلار رسید.

صد البته این اولین بار نیست که کوین بیس با مشکلات فنی رو‌به ‌رو می‌شود. ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد ۹۸) نیز کوین بیس زمانی که قیمت بیتکوین در بازه‌ای ۱۵ دقیقه با سقوط ۲,۰۰۰ دلاری مواجه شد هم از دسترسی خارج شد. نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) نیز کاربران پرو از بروز مشکلاتی مشابه خبر دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن