منو سایت

قیمت سولانا به۱۵۰ دلار رسید : افزایش ۴۰۰۰٪ قیمت SOL

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

سولانا بار دیگر رکورد زد. قیمت رمز ارز SOL در بحبوحه احساسات ناشی از توکن‌ های غیر قابل تعویض (NFT) و جنون دیفای، بالا ترین قیمت تاریخ خود را در ۱۵۰.۴۳ دلار ثبت کرد.

به گزارش آی تی ارز و به نقل از Bitcoinist رشد قیمت سولانا را می‌ توان به بازگشت روند صعودی بازار رمز ارز ها نسبت داد. سولانا که اکنون در جایگاه هفتم رمز ارز های برتر قرار دارد با ۱۱٪ افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۴۹.۴ دلار خرید و فروش می‌ شود. ارز دیجیتال SOL توانسته است با به دست آوردن ارزش بازار ۴۳.۵ میلیارد دلاری خود، از دوج کوین سبقت بگیرد.

ارز دیجیتال سولانا (SOL) در یک هفته اخیر به میزان ۷۰٪، در یک ماه گذشته ۳۱۲٪ و در یک سال اخیر ۴۱۱۸٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است.

نمودار قیمت سولانا

یکی از دلایل عمده رشد قیمت سولانا، شدت گرفتن بازار توکن‌ های غیر قابل تعویض (NFT) است. از زمانی که سولانا پروژه Degenerate Ape Academy را در تاریخ ۱۵ آگوست راه‌ اندازی کرده است، قیمت رمز ارز SOL بیش از سه برابر افزایش یافته است.

تاکنون بیش از ۳۶ پروژه منحصر به فرد مرتبط با توکن‌ های NFT مانند سولاریان (Solarian)، سولاماس (Sollamas)، سولانیا (Solania) روی بلاکچین سولانا راه‌ اندازی شده است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر رشد قیمت سولانا اثر گذار بوده است راه‌ اندازی پروتکل ورم هول در هفته‌ های قبل است. این پروتکل ارتباط بین سولانا، اتریوم، بایننس اسمارت چین و ترا را فراهم می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن