منو سایت

مایک نوگراتز : بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۰۰۰۰ دلار می رسد!

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

مایک نوگراتز موسس و مدیرعامل شرکت Galaxy Digital و سرمایه گذار بیت کوین در روز سه ‌شنبه گفت که قیمت بیت کوین طی ۳ ماه آتی به ۱۴۰۰۰ دلار خواهد رسید و تا انتهای سال می‌تواند به ۲۰۰۰۰ دلار دست یابد. وی پیش‌ بینی کرد تا زمانی که دولت هم‌ چنان به تزریق نقدینگی ادامه دهد، طلا نیز به افزایش قیمت خود ادامه خواهد داد.

مایک نوگراتز گفت:

حباب‌ های بزرگ معمولا به اقدامات سیاسی می‌انجامند. به نظر نمی‌رسد که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش دهد. موضوع نقدینگی نیز تغییر نمی‌کند. ما محرک‌ های اقتصادی بزرگی دریافت خواهیم کرد.

آیا روند صعودی قیمت بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید ؟

در روز سه ‌شنبه، قراردادهای آتی طلا ۲.۲ درصد افزایش یافت و به رکورد ۱۹۷۴ دلار در هر اونس رسید. قیمت بیت کوین نیز افزایش یافت و به ۱۱,۳۷۹ دلار رسید.

مایک نوگراتز افزود خرده سرمایه‌ گذارانی که بر سهام شرکت‌ های فناوری متمرکز بوده اند اکنون به سمت طلا و بیت کوین حرکت خواهند کرد.

وی گفت:

هم‌چنان علاقه بسیار زیادی از جانب خرده سرمایه‌ گذاران به بیت کوین وجود دارد. بخش عمده‌ ای از این علاقه به سمت سهام شرکت‌ هایی تغییر یافته بود که انتظار می ‌رفت عملکرد بهتری داشته باشند. دلیل این امر نیز هیجان بیشتر آن بود. روز گذشته شاهد این بودیم که بسیاری از سرمایه‌ های مورد نظر به طلا و بیت کوین برگشت.

نوگراتز گفت به نظر او در آستانه ورود سرمایه‌ گذاران سازمانی به بیت کوین بود اما این سرمایه‌ گذاران با منحنی یادگیری متفاوتی نسبت به سرمایه ‌گذاری در طلا مواجه شدند.

وی گفت:

طلا تقریبا ۳۰۰۰ سال است که معامله می‌شود و خرید آن آسان است. بازی جالبی در زمینه پذیرش بیت کوین وجود دارد که در طلا نیست. اما هر دوی آنها را دوست دارم.

دلایل تکنیکال و فاندامنتال رشد قیمت بیت کوین چیست ؟

مایک نوگراتز گفت وضعیت‌ های معاملاتی اصلی او در طلا، بیت کوین و نقره است. وی تخمین زد تقریبا ۲۰ درصد سرمایه او در بیت کوین قرار دارد و می‌خواهد قیمت این رمز ارز افزایش یابد. وی در ادامه بیان کرد که ۵ درصد سرمایه خود را به طلا اختصاص داده است.

بازار آپشن‌ها با نظرات نوگراتز موافق نیست

شرایط بازار آپشن‌ ها حداقل در اواخر هفته گذشته طوری بوده است که موافق با عبور قیمت بیت کوین از مرز ۲۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۰ نبود.

اطلاعات سایت تحلیل اوراق مشتقه رمز ارز Skew.com نشان می‌دهد که فقط ۴ درصد احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین تا پایان سال از مرز ۲۰,۰۰۰ دلار عبور کند.

این موضوع با افزایش سطح حمایتی بیت کوین برای رسیدن به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار تا پایان سال در تناقض است. صاحب‌ نظرانی نظیر دن مورهد (Dan Morehead) از شرکت Pantera Capital، آرتور هایز از بیتمکس و مایک مک ‌گلون (Mike McGlone) از بلومبرگ در ماه‌ های اخیر گفته ‌اند که قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن