منو سایت

شرکت مایکرواستراتژی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) به تازگی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است. دارایی های بیت کوین این شرکت در حال حاضر حدود ۴۰۰۰۰ واحد برآورد می شود که ارزشی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار دارد.

به گزارش «The Block»، مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی، دیروز در توییتی اعلام کرد که شرکتش ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است. او در ادامه این توییت نوشت:

مایکرواستراتژی حدودا ۲,۵۷۴ بیت کوین، به ارزش ۵۰ میلیون دلار را به‌صورت نقدی و همسو با سیاست خزانه خود خریداری کرده است. میانگین قیمت خرید این بیت کوین ها ۱۹,۴۲۷ دلار است. در حال حاضر تقریباً ۴۰۸۲۴ واحد بیت کوین در اختیار داریم.

به احتمال زیاد،‌ این اقدام اخیر مایکرواستراتژی در راستای تصمیم این شرکت در نشست درآمد سه ماهه سوم خود، صورت گرفته است. طبق تصمیم مایکرواستراتژی در این جلسه، مازاد نقدینگی شرکت، بسته به وضعیت بازار و نیازهای تجاری، صرف خرید بیت کوین می شود. مازاد نقدینگی مایکرواستراتژی هر آن چیزی است که به جز ۵۰ میلیون دلار موردنیاز هزینه های روزانه جاری شرکت، به دست می آید.

با یک حساب سرانگشتی، مایکرواستراتژی بیت کوین های خود را با میانگین قیمت ۱۱,۶۳۵ دلار خریده است و در حال حاضر حدود ۷۶۶.۶ میلیون دلار سرمایه به صورت بیت کوین در اختیار دارد.

علاوه بر خرید بیت کوین، این شرکت قصد دارد که محصولات مبتنی بر داده های بیت کوین ارائه کند. به گفته مایکرواستراتژی، محصولات جدید با هدف گسترش کسب و کار انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن