منو سایت

میکرو‌بی‌تی ۳ دستگاه استخراج جدید عرضه کرد

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

۳ دستگاه جدید ماینر توسط میکرو بی تی ارائه شد

۳ دستگاه جدید ماینر توسط میکرو بی تی ارائه شد این شرکت رقابت تنگاتنگی با شرکت بیت مین دارد .

به گزارش The Block، جیانبینگ چن (Jianbing Chen)، معاون ارشد میکرو‌بی‌تی، در یک کنفرانس آنلاین اعلام کرد این سه دستگاه‌ واتس‌ماینر ام‌۳۰ اس پلاس (WhatsMiner M30S+)، ام‌۳۰ اس پلاس پلاس (M30S++) و ام‌۳۱ اس پلاس (M31S+) هستند.

چن معتقد است که بازار سخت‌افزار استخراج بیت کوین در حال ورود به «دوران سوم» خود است. او از «نسبت مصرف برق پایین، ثبات بالا و خدمات ضمانت یک ساله» به عنوان سه ویژگی واتس‌ماینرهای جدید نام برد.

Whatsminer M30

میکروبی‌تی مدتی پیش اعلام کرد که نسبت مصرف برق واتس‌ماینرهای سری ام‌۳۰ می‌تواند به کمتر از ۵۰ وات در هر تراهش (۵۰W/T) برسد. هر چقدر که نسبت مصرف برق پایین‌تر باشد، حاشیه سود استخراج‌کنندگان بیت کوین بالاتر می‌رود.

در رویداد امروز، چن همچنین جزئیاتی در مورد میزان فروش شرکت میکرو‌بی‌تی ارائه کرد. او فاش کرد که این شرکت در سال ۲۰۱۹، ۶۰۰,۰۰۰ واحد واتس‌ماینر سری ام‌۲۰ فروخته است. این در حالی است که میکرو‌بی‌تی در ۲۰۱۸ تنها ۳۰۰,۰۰۰ واتس‌ماینر سری ام‌۳ به فروش رسانده بود.

چن گفت رقم فروش سال ۲۰۱۹ حدود ۳۵ درصد کل قدرت پردازش شبکه بیت کوین را شامل می‌شود، در حالی که در سال ۲۰۱۸ این رقم ۹ درصد بود.

عرضه دستگاه‌های جدید واتس‌ماینر در حالی اتفاق افتاد که به زودی و در اواسط ماه می (اواخر اردیبهشت) شاهد سومین هاوینگ بیت کوین خواهیم بود. هاوینگ میزان بیت کوین‌های تولیدشده در هر بلاکِ تراکنش را از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ واحد بیت کوین (BTC) کاهش می‌دهد. استخراج‌کنندگان بیت کوین هم در حال ارتقای تجهیزات استخراج خود هستند تا برای هاوینگ آماده شوند و این دستگاه‌های جدید می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن