منو سایت

آموزش و نحوه راه اندازی فارم ارز دیجیتال

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

راه اندازی فارم ارز دیجیتال به صورت حرفه ای

ما در این مقاله سعی کردیم که راه اندازی فارم ارز دیجیتال به صورت حرفه ای برای شما توضیح بدیم تا از ضررهای احتمالی شما جلوگیری کنیم !

بهتر است قبل از راه اندازی فارم یا مزرعه ارز دیجیتال خودتان را برای مواجه شدن با مشکلات متعددی آماده کنید .

مراحل راه اندازی مزرعه استخراج ارز دیجیتال

۱- قبل از هر کاری بهتره به فکر یه مکان مناسب فارم بگردید : در توضیح می توان اضافه کرد که مکان شما باید برق بسیار پرقدرتی داشته باشد و چون صدای دستگاه های شما زیاد خواهد بود حدالامکان با آکوستیک کردن مکان بتوانید همسایه هاتونم از نظر افت ولتاژ برق و سر و صدای زیاد راضی نگه دارید .

۲- برق مکانتون رو اندازه بگیرید . این را در نظر داشته باشید که اگر قبل از اندازه گرفتن و محک زدن برق منطقه اقدام به خرید دستگاه های بیشتری بکنید ممکن است برق پاسخگوی دستگاه های شما نباشد و تمام هزینه های شما تبدیل به ضرر گردد . مثلا برای حداقل ۲۰۰ دستگاه ۹ آمپری حداقل ۲۲۰ کیلو وات برق نیاز هست . برای راهنمایی میزان ولتاژ بین دو فاز حداقل باید ۳۸۰ باشد تا بتوانید جواب و هش بهتری از دستگاهاتون بگیرید .

۳- مسئله ی بعدی نحوه خنک کردن و تهویه هوای فارمتون هست . برای خنک نگه داشتن باید از کولرهای گازی ( برای دستگاه های کمتر ) و آبی برای دستگاه های بیشتر استفاده کنید . بدیهی است که برای تهویه هوا هم باید از هواکش های خوب بسته به تعداد دستگاه هاتون استفاده کنید . این نکته رو در نظر داشته باشید که با افزایش دمای هشبرد دستگاه هاتون کارایی دستگاه ها خیلی کمتر خواهد شد . پس خنک و خنک و خنک نگه دارید محیطتتان را …

۴- انتخاب بهترین استخر برای ماینرهاتون مسئله ی مهمیه که باید مد نظر داشته باشید . خیلی از استخرها با دزدیدن هش شبکه عملا به سود خودشون عمل می کنن . از بهترین استخرها می شه به استخر Btc و slush اشاره کرد .

۵ – چینش دستگاه ها : این و در نظر داشته باشید که فضا برای شما خیلی مهمه پس حداقل سلیقه رو در چینش و قفسه بندی دستگاه ها به خرج بدید .

۶ – مسئله ی بعدی انتخاب برند دستگاه هاست : اکیدا توصیه می کنم که هر دستگاه و مارکی رو نخرید . از بهترین دستگاه ها می شه به دستگاه های بیت مین و اینوسیلیکون اشاره کرد .

۷ – گرد و خاک محیط : هر چقدر گرد و خاک محیط بیشتر باشد عمر دستگاه هاتون الخصوص فن های دستگاه هاتون کم می شه این فراموش نشه .

در پایان ارزوی موفقیت برای تمامی کسانی که در این صنعت فعالیت دارند .

نویسنده : مسعود صادقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن