منو سایت

۳ بلاکچین برتر با بیشترین توسعه : کاردانو، پولکادات و کوساما

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

طبق فهرست ارائه‌شده توسط CryptoDiffer، کوساما، پولکادات و کاردانو ۳ بلاکچین برتر از لحاظ توسعه شبکه هستند، به طوری که بیش از ۱۳۰ کد گیت‌هاب طی ۳۰ روز گذشته برای آنها ثبت شده است.

به نقل از یو تودی، فعالیت بلاکچین‌ها از لحاظ توسعه و به‌روز رسانی بر حسب تعداد کد (commit) ایجاد شده توسط توسعه‌دهندگان مختلف در گیت‌هاب سنجیده می‌شود. اگرچه از این لحاظ، بلاکچین‌های کوساما، کاردانو و پولکادات در رتبه‌های اول قرار دارند، اما سایر کوین‌ها نظیر اتریوم نیز به بیشتر از ۱۰۰ کد دست یافته‌اند. سولانا نتوانسته است بیش از ۹۵ کد ایجاد کند.

بلاکچین‌ ها و پروژه‌ هایی با بیشترین میزان توسعه

کوساما به توسعه یافته‌ترین پروژه در این صنعت تبدیل شده است، اما این موضوع دلیل مختص به خودش را دارد. کوساما یک محیط عمومی برای پولکادات است که به منظور آزمایش برنامه‌ها، بلاکچین‌های جدید و سایر موارد قبل از عرضه در شبکه اصلی طراحی و توسعه یافته است.

کوساما بدین منظور طراحی شده است تا به عنوان سندباکسی برای توسعه‌دهندگانی عمل کند که به ایجاد موارد جدید برای شبکه اصلی پولکادات تمایل دارند. بدین ترتیب، منطقی است که کوساما به توسعه یافته‌ترین بلاکچین تبدیل شود.

قرار گرفتن کاردانو در فهرست ۳ بلاکچین برتر

کاردانو توانسته است با ۱۱۸ کامیت، از لحاظ توسعه یافته‌ترین زنجیره بلوکی در بین ۳ شبکه برتر جای بگیرد. طی ۳۰ روز گذشته، توسعه‌دهندگان کاردانو با توسعه سریع فناوری قراردادهای هوشمند برای کاردانو و ایجاد چارچوبی برای برنامه‌های غیرمتمرکز به منظور عرضه در بلاکچین کاردانو، ویژگی‌های بسیار ارزشمندی را به این شبکه ارائه داده‌اند.

واکنش بازار

معمولا، توسعه‌هایی که در مراحل اولیه قرار دارند، سریعا بر قیمت رمز ارز موردنظر تاثیرگذار واقع نمی‌ شوند. در نتیجه می‌توان در آینده شاهد اثر فعالیت‌های گسترده در این شبکه‌ها بر روی قیمت رمز ارزهایشان باشیم. اما در حال حاضر، کوساما و DOT از رمزارزهایی بودند که عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. از طرف دیگر، کاردانو به مدت ۵۰ روز است که بدون نوسان قیمت باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن