منو سایت

نرخ هش ریت شبکه بیت کوین رکورد جدیدی ثبت کرد

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

هش ریت بیت کوین اخیرا به رکورد جدید بیش از ۱۲۵ اگزاهش در ثانیه دست یافته است. این موضوع بدان معنا است که شبکه بیت کوین اکنون در قوی ترین شرایط خود به سر می برد.

به دلیل افزایش هش ریت اخیر، پیش بینی می شود که سختی ماینینگ در تاریخ ۱۳ جولای، ۹.۵۲ درصد افزایش یابد.

مارپیچ مرگ ماینینگ لغو شده است

به نقل از یو تودی ، افزایش هش ریت کاملا مخالف با پیش بینی بعضی از افراد در خصوص “ مارپیچ مرگ ماینینگ ” بوده است که پس از هاوینگ ماه می چنین موضوعی بیان شد.

کسانی که معتقد به مرگ ماینینگ بودند بیان کرده اند که به دلیل کاهش ۵۰ درصدی سود، ماینرها دستگاه های خود را خاموش خواهند کرد.

هش ریت شبکه بیت کوین بعد از هاوینگ همچنان بالاست

همانطور که دن هلد (Dan Held) رییس توسعه تجاری کراکن خاطرنشان کرده است ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) پیرامون از بین رفتن شبکه بیت کوین بار دیگر فروکش کرده است. وی در توییتر نوشت:

هش ریت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافته است. هاوینگ بیت کوین ۶۳ روز قبل بود. FUD ماینرها از مارپیچ مرگ بار دیگر فروکش کرده است.

ماینرهای بیت کوین به جای خروج از شبکه، فعالانه در حال سرمایه گذاری در اسیک هایی با راندمان بیشتر هستند. در ماه آوریل، بیت مین فروش ماینرهای نسل بعد خود (S19 و S19 Pro) را آغار کرد که توان محاسباتی ۱۱۵ تراهش در ثانیه دارند.

روشی جدید برای اندازه گیری هش ریت بیت کوین

روند قابل ذکر دیگر این است که آمریکا در صدد عبور از کشور چین در خصوص ماینینگ است، به طوری که استخر Layer1 اهداف خود را اینگونه برنامه ریزی کرده است که تا سال ۲۰۲۱ بتواند ۳۰ درصد کل هش ریت شبکه را در اختیار داشته باشد.

روند صعودی قیمت پس از هاوینگ

هفته گذشته U.Today گزارش داد که هش ریت شبکه بیت کوین که برای تعیین ارزش شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد به رکورد جدیدی رسیده است.

پس از این موضوع، در تاریخ ۱۲ جولای روبان هش دیگری در سیگنال خرید شکل گرفت.

تقریبا ۱۰ ماه پس از دو هاوینگ گذشته شاهد افزایش قیمت چشمگیری بوده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن