منو سایت

تحلیلگران جی پی مورگان: شرکت های بیشتری در حال خرید بیت کوین هستند

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

گزارش «نقدینگی و سرمایه» شرکت جی پی مورگان نشان می دهد که مؤسسات و نهادهای سرمایه گذاری در مقایسه با سه ماهه گذشته سال، با سرعت بیشتری در حال خرید و انباشت بیت کوین هستند.

به نقل از کوین دسک، نیکولاس پارنیگاتزوگلی (Nikolaos Panigirtzoglou)، مایک اینکنن (Nike Inkenen) و ایکناش آگاروال (Eknash Agarwal) این گزارش را نوشته اند. آنها معتقدند که سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت نگاه می کنند. نویسندگان گزارش از صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale) و رشد سرمایه های موجود در آن در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به‌عنوان مدرکی برای اثبات ادعای خود استفاده می کنند.

در سه ماهه سوم امسال، سرمایه گذاران خرد از طریق کش اپ (Cash App)، حدود ۱.۶ میلیارد دلار بیت کوین خریدند. این میزان، سه برابر ارزش بیت کوین هایی است که گریل اسکیل در آن سرمایه گذاری کرده است

این در حالی است که در سه ماهه فعلی، ارزش صندوق سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل، سه برابر ارزش آن در سه ماهه پیشین است. در حال حاضر اطلاعاتی از خرید بیت کوین از طریق کش اپ در دست نیست.

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل از شرکت های تابعه دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group) است و در حوزه مدیریت دارایی های دیجیتال فعالیت می کند.

جی پی مورگان در بخش دیگری از گزارش خود با اشاره به شکست بیت کوین برای بازگشت به میانگین قیمتی خود، عنوان می کند که این مسئله نشان می دهد که نقش معامله گرانی نظیر مشاوران معاملاتی کالا (CTA) در قیمت بیت کوین، به نسبت سرمایه گذاران نهادی در حال کمرنگ تر شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن