منو سایت

جوزف لوبین موسس شرکت سرمایه گذاری اتریوم کانسنسیس و هم بنیانگذار اتریوم : ما به عرصه فروش توکن برمی گردیم

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

به گزارش آی تی ارز جوزف لوبین موسس شرکت سرمایه گذاری اتریوم کانسنسیس و هم بنیانگذار اتریوم در پادکست “ورود به اتر” به آنتونی ساسانو و اریک کانر گفت:

ما به فروش توکن های بسیار زیاد برمی‌گردیم.

مصاحبه آنها با بیان تاریخچه اتریوم شروع شد که جوزف لوبین یکی از ۵ موسس آن است و سپس صحبت به سمت این موضوع کشیده شد که کانسنسیس مخصوصا پس از تعدیل نیروی اخیر خود چه تغییری کرده است.

کانسنسیس در سال های اولیه فعالیت های خود، ICO های بسیار زیادی را به عنوان روشی برای جذب سرمایه پروژه ها انجام داد. اما این فعالیت در سال ۲۰۱۸ و هنگامی که اقدامات قانونگذاری در این عرصه آغاز شد کاهش یافت.

اکنون جوزف لوبین گفته است که می‌خواهد به عرصه فروش توکن ها برگردد، اما به روشی متفاوت.

وی درباره عرضه توکن ها گفت:

این موضوع کاملا درباره این است که چگونه توکن ها را بفروشید و چگونه آن ها را بازاریابی کنید. می‌توانید توکن چند منظوره بفروشید و اگر اقدامات قانونی را انجام دهید، اطمینان حاصل می‌کنید که در حال فروش تعداد بسیار زیادی توکن به احتکارکنندگان نیستید و بر اساس دستورالعمل های کمیسیون SEC پیش می‌روید.

هنگامی که اتریوم در سال ۲۰۱۴، ICO خود را اجرا کرد قانونگذاران چندان اهمیتی نداشتند.  اما‌ اکنون مهم هستند. جوزف لوبین فکر‌ می‌کند که روشی برای انجام آن به دست آورده است. این موضوع یکی از دلایل ایجاد پلتفرم کدیفای اکتیویت (Codefi Activate) کانسنسیس برای عرضه توکن است.

به غیر از اتر و بیت کوین، اکثر توکن های دیجیتال مستعد این هستند که ارائه های اوراق بهادار باشند.

تغییرات ساختاری پیش رو

کانسنسیس اخیرا کشمکش های بسیاری را پشت سر گذاشته است. در ماه آوریل، این شرکت ۱۴ درصد از کارکنان خود را تعدیل نیرو کرد. این دومین تعدیل نیرو طی دو ماه بود. اما جوزف لوبین از این اقدام دفاع کرد و گفت که پاسخ طبیعی به واقعیت های اقتصادی و عدم قطعیت جهانی ناشی از بحران ویروس کرونا بوده است.

وی گفت:

پیش بینی درآمد ما از سال ۲۰۲۰ تقریبا دو برابر ۲۰۱۹ است. انتظار می‌رود که درآمد امسال نسبت به سال گذشته با ثبات تر باشد.

وی در خصوص تعدیل نیروها گفت این اقدام به دلایل ساختاری انجام شد. هرچند این دلایل را بازگو نکرد و گفت که در آینده نه چندان دور این دلایل مشخص خواهند شد.

آینده در دستان امور مالی است

لوبین پیش بینی کرده است که آینده کانسنسیس در گرو امور مالی است. وی معتقد است که بعضی از اقدامات توسعه ای در خصوص پلتفرم های غیرمتمرکز آینده ارتباط بیشتری با نظارت ایجاد خواهند کرد. همه چیز حول توکن ها می‌چرخد. دارایی های توکنی شده. و توکن ها بخشی از نظارت رو به پیشرفت است.

لوبین هم چنین توجه بسیار زیادی به امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای دارد، برنامه هایی که بر بستر بلاک چین اجرا می‌شوند و خدمات مالی به همه مردم سراسر جهان ارائه می‌دهند.

پروژه دیگری که وی درباره آن صحبت کرد، “استیکینگ به عنوان خدمات” با همکاری بنیاد اتریوم بود. استیکینگ شامل مسدودسازی کوین ها است تا بتوانید در شبکه مشارکت کنید و پاداش کسب کنید. این سرویس ها، پیچیدگی های استیکینگ نظیر ذخیره ایمن کوین ها و ساماندهی به روزرسانی ها برای سرمایه گذاران را مدیریت می‌کنند.

لوبین گفت که به نظر می‌رسد دیفای به کسب و کار بزرگی تبدیل خواهد شد و افزود که کانسنسیس هم اکنون در حال ایجاد زیرساخت های آن است. وی هم چنین بیان کرد که ارائه خدمات مرتبط با استیکینگ یک چشم انداز کلی است که سازمان ها و موسسات بسیار زیادی به آن علاقه مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن