منو سایت

شرکت گری اسکیل هفته گذشته فقط ۱۸۵ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

گفته می‌شود گری اسکیل (Grayscale) که یکی از مشهورترین و محبوب ترین صندوق های سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است، تنها در هفته گذشته ۱۹,۸۷۹ واحد بیت کوین ( ۱۸۵ میلیون دلار بیت کوین ) به صندوق سرمایه گذاری بیت کوین خود اضافه کرده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، با احتساب بیت کوین های تازه ای که به مجموع بیت کوین های تحت مدیریت گری اسکیل اضافه شده است، این صندوق در حال حاضر چیزی در حدود ۴۰۰,۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد و این رقم روز به روز در حال افزایش است.

کوین روک (Keving Rook)، یکی از محققین مشهور حوزه ارزهای دیجیتال در ارتباط با افزایش روزافزون بیت کوین های گری اسکیل می‌نویسد:

گری اسکیل طی هفته گذشته ۱۹,۸۷۹ واحد بیت کوین را به صندوق سرمایه گذاری بیت کوین خود افزود. این شرکت از زمان هاوینگ ۵۳,۵۸۸ واحد بیت کوین به این صندوق افزوده است.

ماینرهای بیت کوین هفته گذشته تنها ۷,۰۸۱ واحد بیت کوین استخراج کرده اند. بیت کوین های استخراجی ماینرها پس از هاوینگ نیز ۳۹,۵۴۴ واحد بوده است.

چیزی در حدود ۴۰۰,۰۰۰ واحد بیت کوین تحت مدیریت گری اسکیل (در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین) قرار دارد.

آمار خرید بیت کوین توسط گری اسکیل
آمار خرید بیت کوین توسط گری اسکیل

پیش تر گریل اسکیل اعلام کرده بود که  سرمایه گذاران برای حفاظت از سرمایه های خود در برابر تورمی که به‌واسطه چاپ بی رویه پول ایجاد شده است، دست به خرید بیت کوین می زنند.

طبق اطلاعات ارائه شده در صفحه عملکرد صندوق بیت کوین گری اسکیل، در حال حاضر به ازای هر سهم، ۸.۸۳ دلار بیت کوین در صندوق وجود دارد. این در حالی است که قیمت بازار هر سهم ۱۰.۱۴ دلار است. این یعنی سرمایه گذاران مایل به پرداخت ۱۵ درصد قیمت بیشتر هستند.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در رقم ۹,۱۰۰ دلار معامله می‌شود؛ این یعنی خرید هفته گذشته گری اسکیل چیزی در حدود ۱۸۵ میلیون دلار بوده است.

با وجود اینکه بیت کوین، پرچمدار ارزهای دیجیتال در گری اسکیل به حساب می‌آید، اما اتریوم نیز از جمله ارزهای محبوب این شرکت سرمایه گذاری است. طبق گزارش ها، گری اسکیل در ماه گذشته چیزی در حدود نیمی از اترهای ماین شده را خریداری کرده است.

نکته جالب اینجاست که تفاوت ارزش اسمی و ارزش واقعی اتر در صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل بیشتر است. اوایل ماه جاری میلادی، هر اتر، ۷۵۰ درصد بیشتر از قیمتش در بازار، با قیمت ۲,۰۰۰ دلار معامله می‌شد. به ازای هر سهم، ۰.۰۹ اتر معادل ۲۱ دلار در صندوق وجود دارد. قیمت بازار هر سهم نیز ۹۸ دلار است.

علیرغم تمام این آمارها، قیمت بیت کوین همچنان در فاز تثبیت قرار دارد و هنوز موفق نشده است سد ۱۰,۰۰۰ دلاری را بشکند. باید به یاد داشت خروج گری اسکیل و برداشته شدن فشار خریدی که از سفارش های این شرکت ناشی می‌شود، می‌تواند اثرات گسترده ای بر بازار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن