منو سایت

گلابر کانتسوتو ، میلیونر سابق دوج کوین وارد بازار شد + تحلیل قیمت DOGE

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

گلابر کانتسوتو (Glauber Contessoto) که خود را میلیونر دوج کوین می‌ داند، در توییتر خود اعلام کرد که به دنبال خرید بیشتر این میم کوین است. البته با توجه به ریزش قیمت دوج کوین در ماه می او دیگر شایسته این لقب نیست.

به گزارش آی تی ارز و به نقل از u.today در زمان نگارش این خبر قیمت دوج کوین، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ جهان پس از رشد ۲۷.۹۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۲۷ دلار رسیده است.

توییت میلیونر دوج کوین

او در ماه فوریه ۲۵۰،۰۰۰ دلار را به خرید رمز ارز DOGE اختصاص داد. زمانی که قیمت دوج کوین با توییت‌ های ایلان ماسک افزایش چشم گیری را تجربه کرد، سرمایه گذاری گلابر به ارزش ۲ میلیون دلار رسید. از آن زمان تاکنون او دوج کوین‌ های خود را نفروخته است. قیمت این رمز ارز مدتی پیش شروع به سقوط کرد و او تنها در یک روز ۱۶۷۰۰۰ دلار از دارایی‌ های خود را از دست داد.

با این حال گلابر کانتسوتو به خرید این رمز ارز ادامه داد و شغل روزانه خود را رها کرد تا به‌طور کامل بر روی کانال یوتیوب دوج کوین تمرکز کند و بتواند با ساخت ویدیو درباره دیگر پروژه‌ های رمز ارز، به‌ عنوان دستمزد دوج کوین دریافت کند. محرک اصلی رشد قیمت دوج کوین همواره توییت‌ های ایلان ماسک بوده است. ایلان ماسک شناخته‌ شده‌ ترین و تاثیر گذار ترین طرفدار این کوین به حساب می‌ آید. البته او اخیرا درباره دوج کوین توییتی نداشته است اما روز گذشته عکس پروفایل خود را که تصویری از سگ معروف شیبا اینو دوج بود تغییر داد.

تحلیل تکنیکال قیمت دوج کوین؛ ۱۷ تیر ۱۴۰۰

پس از افزایش قیمت رمز ارز ها در روز شنبه، قیمت دوج کوین به سطح ۰.۲۸ دلار بازگشت و به احتمال زیاد به ۰.۳ دلار خواهد رسید.

دوج کوین روز شنبه حدود ۲۸.۰۸ درصد رشد قیمت داشت. به دنبال افزایش قیمت ۱.۸۹ درصدی در روز جمعه، این رمز ارز در همان روز با قیمت ۰.۲۶۲۳ به کار خود پایان داد. اما روز شنبه دوج کوین به ۰.۲۰۳۷ سقوط کرد. در ادامه روز این رمز ارز سطح مقاومت کلیدی خود را شکست و در انتهای همان روز کار خود را به قیمت ۰.۲۶ دلار به پایان رساند.

در زمان نگارش این مطلب، دوج کوین با ۲۷.۹۳٪ افزایش نسبت به ۲۴ ساعت قبل به قیمت ۰.۲۷ خرید و فروش می‌ شود. یک روز متلاطم که قیمت صبح دوج کوین ۰.۲۵۹۹ دلار اعلام شد و این عدد تا ۰.۲۸۴۰ نیز بالا رفت. این رمز ارز همچنین سطح مقاومت ۰.۲۸۲۴ دلار را آزمایش کرد.

نمودار قیمت دوج کوین در تایم‌فریم یک ساعته

پیش‌ بینی قیمت دوج کوین برای روز پیش رو

دوج کوین باید از سطح قیمتی ۰.۲۴۳۱ اجتناب کند تا اولین سطح مقاومت کلیدی در ۰.۲۸۲۴ دلار را به بازی برگرداند. با این حال برای بازگشت به سطح ۰.۲۸ دلار نیاز به حمایت بازار احساس می‌ گردد. سطح مقاومت ۰.۲۹ دلار احتمالا مانع مهمی در برابر افزایش قیمت دوج کوین خواهد بود.

در صورت شکست قیمت به سمت بالا دوج کوین می‌ تواند سطح مقاومت ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی را در قیمت ۰.۳۰۱۶ دلار آزمایش کند. در این صورت دومین سطح مقاومت نیز در ۰.۳۰۲۶ دلار قرار خواهد داشت. سقوط قیمت به سطح ۰.۲۴۳۱ دلار نیز باعث می‌ شود ۰.۲۲۲۹ دلار به سطح حمایتی کلیدی تبدیل شود.. با این حال برای جلوگیری از فروش طولانی مدت، دوج کوین باید از سطوح پایین‌ تر از ۰.۲۰ دلار جلوگیری کند. دومین سطح حمایتی اصلی نیز ۰.۱۸۳۶ دلار خواهد بود.

نگاهی به شاخص‌ های تکنیکال دوج کوین

اولین حمایت کلیدی: ۰.۲۲۲۹ دلار

اولین مقاومت کلیدی: ۰.۲۸۲۴ دلار

سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی: ۰.۳۰۱۶ دلار

سطح ۳۸.۲٪ فیبوناچی اصلاحی: ۰.۳۸۵۹ دلار

سطح ۶۲٪ فیبوناچی اصلاحی: ۰.۵۲۲۱ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن