منو سایت

رکوردی جدید ؛ قیمت اتریوم دوباره به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

روز یکشنبه (۵ بهمن)، قیمت اتر، ارز دیجیتال بومی شبکه بلاک چین اتریوم، به بالاترین سطح خود و رکوردی جدید دست یافت.

به گزارش کوین دسک، بامداد امروز، قیمت این ارز دیجیتال با رشدی ۱۸.۵ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، از رکورد پیشین ۱,۴۳۹.۳۳ دلاری خود در هفته پیش نیز فراتر رفته و به ۱,۴۵۴.۳۲ دلار رسید. در حال حاضر پس از اندکی عقب ‌نشینی، اتر با قیمت ۱,۴۳۰ دلار معامله می ‌شود.  

اگرچه اتر با دنباله‌ روی از روند رشد بیت کوین اوج گرفته و به بالاترین قیمت خود رسیده است، اما دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ قدرت ‌گرفتن در سال جدید، گوی سبقت را از بیت کوین ربوده است. از ابتدای سال جاری میلادی (۱۲ دی) تاکنون، اتر شاهد افزایش قیمتی ۸۸ درصدی بوده است؛ درحالی ‌که بیت کوین تنها ۱۰.۹۸ درصد رشد داشته است.

در این بین، شاهد عبور از سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصد روند صعودی اخیر در محدوده قیمت ۱۲۹۹ الی ۱۴۷۶ دلار بودیم. سطح حمایتی اولیه نزدیک به محدوده قیمت ۱۴۰۰ دلار است. هم‌ چنین خط روند صعودی مهمی با سطح حمایتی ۱۳۶۰ دلار در نمودار ساعتی قیمت اتر شکل گرفته است.

از لحاظ صعودی، قیمت اتر با موانعی نزدیک به ۱۴۵۰ و ۱۴۷۵ دلار مواجه است. سطح مقاومتی اولیه نزدیک به قیمت ۱۵۰۰ دلار است. عبور از سطح مقاومتی ۱۵۰۰ دلار می‌ تواند شرایط را برای افزایش شدید قیمت فراهم کند. سطوح مقاومتی بعدی می ‌تواند بر روی ۱۵۸۰ و ۱۶۰۰ دلار باشد.

بیشتر بخوانیم : تعداد اعتبارسنج‌ های انفرادی شبکه اتریوم ۲.۰ به بیش از ۶۶ هزار رسیده است

آیا از کف قیمت اتر حمایت شده است؟

اگر اصلاح قیمت اتر شروع شود، قیمت این ارز دیجیتال می ‌تواند بالاتر از سطح ۱۴۰۰ دلار باقی بماند. اولین سطح حمایتی مهم نزدیک به خط روند و قیمت ۱۳۵۰ دلار است.

سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد روند صعودی اخیر در محدوده قیمت ۱۲۹۹ الی ۱۴۷۶ دلار نیز نزدیک به ۱۳۸۵ دلار است و به عنوان سطح حمایتی نیز عمل می ‌کند. بنابراین، در صورتی کاهش به ۱۳۶۰ دلار، قیمت اتر احتمالا ثابت بماند.

اندیکاتورهای تکنیکال

  • اندیکاتور MACD: اندیکاتور MACD در حال کاهش سرعت در محدوده صعودی است.
  • اندیکاتور RSI: اندیکاتور RSI در حال اصلاح به سمت سطح ۶۰ است.
  • سطح حمایتی کلیدی: ۱۳۶۰ دلار
  • سطح مقاومتی کلیدی: ۱۴۵۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن