منو سایت

صعود قیمت اتریوم تا ۱,۷۰۰ دلار؛ کمتر از دو روز تا عرضه قراردادهای CME

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

با نزدیک ‌شدن به تاریخ عرضه قراردادهای آتی اتریوم در بورس کالای شیکاگو (CME)، قیمت اتریوم هم با عبور از ۱,۷۰۰ دلار، برای چندمین بار در هفته‌ های گذشته اوج تاریخی خود را شکست.

به گزارش کوین دسک، قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، توانست تا ۱,۷۶۰ دلار اوج بگیرد. در حال حاضر هم هر واحد اتریوم با قیمت ۱,۶۶۶ دلار معامله می‌ شود. داده‌های بازار نشان می‌ دهد که قیمت اتریوم از روز دوشنبه تا به حال جهشی ۳۰ درصدی داشته است.

الکس کروگر (Alex Kruger)، معامله ‌گر و تحلیل ‌گر ارزهای دیجیتال، در پیش ‌بینی اخیر خود اعلام کرد که قیمت اتریوم پیش از عرضه قراردادهای آتی در بورس کالای شیکاگو به ۱,۹۲۰ دلار می ‌رسد. این قراردادها ۸ فوریه (۲۰ بهمن) عرضه خواهند شد.

نمودار قیمت اتریوم

روند فعلی اتریوم مشابه روند قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ است. دسامبر سال ۲۰۱۷ و چند هفته مانده به عرضه قراردادهای آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو، قیمت بیت کوین از ۶,۲۰۰ دلار تا ۱۹,۷۸۳ دلار صعود کرد. قیمت بیت کوین یک سال بعد و در دسامبر سال ۲۰۱۸ تا ۳,۲۰۰ دلار سقوط کرد.

بیشتر بخوانیم : قیمت اتریوم توانست بالاترین قیمت تاریخ خود را بشکند

کروگر در این باره گفت:

انتظار ندارم که قیمت [اتریوم] بعد از عرضه قراردادهای آتی اتریوم مثل سال ۲۰۱۷ [برای بیت کوین] سقوط کند. به دو دلیل اینطور فکر می ‌کنم؛ اول اینکه بازار فعلی بالغ ‌تر است، جریان‌ های کلان اقتصادی با آن زمان تفاوت دارند و بازیگران بازار بازیگران قبلی نیستند. دوم اینکه اتریوم یک دارایی با نرخ بتای بالاتر است. بیت کوین بر بازار سلطه دارد و جهت بازار را تعیین می‌ کند. اتر هم به ‌دنبال آن حرکت می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن