منو سایت

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا ضرر های وارد شده جبران خواهد شد

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

اتریوم حرکت نزولی جدیدی را زیر حمایت ۳,۴۰۰ دلاری آغاز کرده است. برای جلوگیری از سقوط عمیق‌ تر در میان‌ مدت، خریداران باید قیمت را بالای حمیات ۳,۱۵۰ دلاری حفظ کنند.

به گزارش نیوز بی‌ تی‌ سی، اتریوم نتوانست از مقاومت کلیدی ۳,۵۰۰ دلاری عبور کند و مانند بیت کوین حرکت نزولی گسترده‌ ای را زیر حمایت ۳,۴۰۰ دلاری و میانگین متحرک (MA) ۱۰۰ ساعته آغاز کرد.

اتریوم ابتدا به زیر حمایت‌ های ۳,۳۲۰ و ۳,۲۵۰ دلاری رسید و در ادامه از حمایت ۳,۲۰۰ دلاری هم پایین‌ تر آمد، با این حال خریداران در محدوده ۳,۱۵۰ دلار فعال بودند و قیمت را حمایت کردند. کف قیمتی ۲۴ ساعت گذشته در سطح ۳,۱۵۶ دلار شکل گرفته و بازار وارد فاز تثبیت قیمت شده است.

اولین مقاومت پیش روی قیمت در محدوده ۳,۲۳۰ دلار و در نزدیکی سطح ۲۳.۶ درصد اصلاحی فیبوناچی قرار دارد. گفتنی است که در این تحلیل سطوح فیبوناچی بر اساس حرکت نزولی اخیر اتریوم از ۳,۴۵۶ دلار تا کف ۳,۱۵۶ دلاری تنظیم شده‌ است.

تحلیل قیمت اتریوم؛ خریداران به‌دنبال جبران ضررها هستند
نمودار قیمت اتریوم (برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی با در نظر گرفتن سقوط اخیر از ۳,۴۵۶ دلار تا کف ۳,۱۵۶ دلاری، هم در محدده ۳,۳۲۰ دلار قرار گرفته است. علاوه بر این، در نمای ۱ ساعته بازار «اتریوم/ دلار» یکی خط روند نزولی کلید ی مقاومتی را در سطح ۳,۳۶۰ دلار شکل داده است. شکست و عبور از سطح ۳,۴۰۰ دلار می‌ تواند با افزایش بیشتر قیمت همراه باشد و در ادامه ۳,۵۰۰ دلار به‌ عنوان مقاومت کلیدی بعدی قیمت عمل خواهد کرد.

اگر اتریوم در ادامه نتواند خود را به بالای مقاومت‌ های ۳,۲۵۰ و ۳,۳۲۰ دلاری برساند، ممکن است حرکت نزولی دیگر در بازار آغاز شود. در صورت نزولی‌ شدن بازار نزدیک‌ ترین حمایت پیش روی قیمت در سطح ۳,۱۸۰ دلار است.

به نظر می‌ رسد که حمایت کلید ی بعدی در سطح ۳,۱۵۰ دلار شکل گرفته است و شکسته‌ شدن این سطح می‌ تواند با سقوط عمیق‌ تر قیمت همراه باشد. حمایت کلید ی بعدی در سطح ۳,۰۰۰ دلار است و حرکت به زیر این سطح می‌ تواند قیمت را در میان‌ مدت به محدوده حمایتی ۲,۸۸۰ دلار برساند.

شاخص مکدی (MACD)، آهسته‌ آهسته از محدوده نزولی خارج می‌ شود و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم اکنون به زیر سطح ۵۰ رسیده است.

همان‌ طور که گفته شد، ۳,۱۵۰ دلار حمایت کلیدی اتریوم است و سطح ۳,۳۲۰ دلار به‌ عنوان مقاومت‌ پیش روی قیمت عمل می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن