منو سایت

هزینه کارمزدهای اتریوم از ماه آوریل ۵۰۰ درصد افزایش یافته است

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پذیرش اتریوم طی هفته های گذشته بسیار چشمگیر بوده است. به دلیل رشد عرصه دیفای، کاربران، آدرس های فعال و تراکنش های بلاک چین اتریوم افزایش بسیار زیادی داشته است . به نقل از بیت کوینیست ، متاسفانه، این افزایش استفاده از اتریوم با مسائلی همراه بوده است. طبق اطلاعات شرکت تحلیل بلاک چین گلس نود، هزینه کارمزدهای اتریوم از ۵۰ Gwei عبور کرده است. این مقدار هزینه تراکتش پنج برابر بیشتر از ماه آوریل و بالاترین سطح طی دو سال اخیر است.

رکورد شکنی DeFi در شبکه اتریوم تا کجا ادامه دارد؟

اگرچه بعضی از افراد افزایش استفاده از اتریو‌م را نشانه مثبتی می‌دانند، اما بعضی از افراد دیگر نیز چنین نظری ندارند.

این شرایط برای اتریوم، نزولی است

بعضی از تحلیلگران و طرفداران شبکه اتریوم معتقدند که زیاد شدن هزینه کارمزدهای اتریوم می تواند باعث سقوط اتریو‌م در بلندمدت شود.

ژیائو وانگ (Qiao Wang) سرپرست سابق بخش محصولات شرکت تحلیلی مساری و یکی از تحلیلگران معروف رمز ارزها اخیرا در این خصوص گفته است:

تا زمانی که اتریوم ۲.۰ به طور کامل اجرا نشود، این فرصت برای سایز بلاک چین های مقیاس پذیر وجود دارد تا از اتریوم پیشی بگیرند. پرداخت ۱۰ دلار کارمزد تراکنش و ۱۵ ثانیه منتظر ماندن برای انجام تراکنش یک تجربه کاربری بد را رقم می زند.

ژیائو وانگ تنها فردی نیست که خاطرنشان کرده است که کارمزد زیاد تراکنش ها به اعتبار اتریو‌م به عنوان یک سرمایه گذاری لطمه می زند.

استیون مک کلرگ (Steven McClurg) مدیر ارشد اطلاعات Exponential Investments و لئا والد (Leah Wald) نایب رییس شرکت Portfolio Management در اوایل سال گفته بودند:

مسأله موجود در هزینه کارمزد تراکنش ها باعث ایجاد ازدحام شده است که این موضوع یک نکته منفی خارجی برای شبکه است. ازدحام در شبکه اتریوم در این محیط پرنوسان منجر به تجربه ناخوشایند کاربر به ویژه معامله کنندگان می شود، زیرا وضعیت های معاملاتی لوریج شده آنها ممکن است قبل از آنکه بتوانند اقدامی انجام دهند نقد شود.

جوزف تودارو (Joseph Todaro) با این نظر موافق بوده و نوشته است که با افزایش چشمگیر کارمزد تراکنش ها، مسأله مقیاس پذیری بار دیگر ایجاد خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم، روند نزولی آن را نشان می‌دهد

قابل ذکر است که تحلیل تکنیکال اتریوم، روند نزولی آن را نشان می دهد.

تحلیل قیمت ۳ ارز دیجیتال برتر : بیت کوین ، اتریوم ، ریپل

یکی از معامله کنندگان نمودار زیر را در تاریخ ۱۸ جولای به اشتراک گذاشته است. این نمودار نشان می دهد که قیمت اتریوم هم چنان کمتر از سطوح مقاومتی قرار دارد. وی خاطرنشان کرده است که این رمز ارز ممکن است با اصلاحیه قیمت در سطح کنونی مواجه شود.

به نظر او، کاهش قیمت اتریوم به ۲۰۰ دلار محتمل است.

ارز دیجیتال چیست

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال به بیان ساده ارز دیجیتال ، ارزهایی هستند که از رمزنگاری (Cryptography) برای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن