منو سایت

رشد اتریوم به علت سفته‌ بازی ولی جهش بیت کوین بر اساس عوامل بنیادین است

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

تحلیل ‌گران بلومبرگ بر این باورند که عواملی که باعث رشد اتریوم و جهش بیت کوین است به دو شیوه مختلف صورت گرفته ، سفته ‌بازی عامل اصلی روند صعودی اخیر اتریوم بوده؛ درحالی‌ که بیت کوین بر اساس معیارهای بنیادین رشد کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، بلومبرگ در گزارش مربوط به ارزهای دیجیتال خود، نشان داده که همچنان میانه خوبی با اتریوم ندارد و افزایش اخیر رخ داده در بهای آن را « سوداگرانه » خوانده است. با این‌ حال، این پایگاه خبری مدعی است که رشد بیت کوین، برخلاف اتریوم، بر مبنای عوامل بنیادین بوده است. در بخشی از چشم ‌انداز ارزهای دیجیتال ماه اوت (مرداد) بلومبرگ آماده است:

اتریوم به سطوح بسیار بالایی دست پیدا کرده و توانسته در سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین عملکردها را در میان ارزهای دیجیتال از خود نشان دهد، اما ما بر این باوریم که سیر صعودی اخیر این آلت کوین بیش از آنکه ناشی از تقاضای مطلوب باشد، به‌ دلیل سفته ‌بازی رخ داده است. حال آنکه در مقابل، شرایط عرضه از رشد بیت کوین پشتیبانی می‌کند.

در این گزارش آمده است که اتریوم با انبوهی از پلتفرم های مشابه و تقریبا ۶,۰۰۰ کوین قابل معامله‌ دیگر باید رقابت کند. با این ‌حال، نگارندگان این گزارش همچنان با حفظ موضع مثبت خود درمورد بیت کوین از دلایلی همچون ویژگی های مشابه آن با طلا و افزایش تقاضا از سوی سرمایه‌ گذاران نهادی برای حمایت از این ارز دیجیتال پیشتاز نام برده‌ اند.

سیاست پولی بیت کوین یا اتریوم ، کدامیک از آنها بهتر است ؟

بی‌ شک نمی‌توان شکوفایی حوزه دیفای را در افزایش بهای اتر نادیده گرفت. حتی عده ‌ای این شرایط را با رونق شدید روش جذب سرمایه عرضه اولیه سکه (ICO) در زمان معرفی آن، مقایسه کرده‌اند. با بلوغ هرچه ‌بیشتر پلتفرم ‌های قراردادهای هوشمند، رقابت میان اتریوم و دیگر همتایانش داغ‌ تر می‌شود. با این‌ حال، اتر برخلاف بیت کوین، هیچ سقف عرضه ‌ای ندارد و این می‌تواند در تصمیم‌ گیری سرمایه‌ گذاران حرفه‌ ای بسیار تأثیرگذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن