منو سایت

اتریوم ۲.۰ هفته آینده راه اندازی می شود

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

با رسیدن توکن ‌های سهام‌ گذاری‌ شده به حد نصاب تعیین ‌شده برای آغاز به کار بیکن چین (Beacon Chain) اتریوم ۲، از ابتدای ماه دسامبر شاهد راه ‌اندازی نسخه دوم شبکه اتریوم خواهیم بود.

به گزارش کوین تلگراف، پس از قفل‌ شدن ۵۲۴,۲۸۸ اتر در قرارداد سپرده‌ گذاری اتریوم ۲، از ۱ دسامبر (۱۱ آذر) بیکن چین جنسیس این شبکه کار خود را آغاز خواهد کرد.

استقبال از اتریوم ۲؛ قرارداد هوشمند اتریوم ۲ تا این لحظه ۴۲,۲۷۲ رمز ارز اتر دریافت کرده است

رسیدن به حد نصاب تعیین‌ شده در حالتی صورت می‌ گیرد که پیش از این بسیاری نگران حجم کم اترهای سهام‌ گذاری شده بودند. حجم این توکن‌ ها در روزهای اخیر افزایش یافت و طی ۱۴ ساعت اخیر، چیزی بیش از ۲۰۰,۰۰۰ اتر در این قرار دارد سپرده‌ گذاری شد.

اترهای سهام‌ گذاری ‌شده در اتر ۲.۰

شایان ذکر است افرادی که در این فاز اقدام به سهام ‌گذاری کنند، تا راه‌ اندازی فاز ۱.۵ اتریوم ۲، قادر به برداشت توکن‌ های خود نخواهند بود. فاز ۱.۵ اتریوم ۲، شبکه اصلی اتریوم را به بیکن چین متصل می ‌کند و در نهایت در قالب یک فضای مشترک فعالیت می ‌کنند. بسیاری از دارندگان اتر منتظر ارائه خدمات سهام ‌گذاری توسط ارائه ‌دهندگان شخص ثالث هستند تا از این طریق در شبکه تازه اتریوم سهام‌ گذاری کنند. این در حالی است که آنها ریسک کلاهبرداری ‌بودن این پروژه‌ ها را به جان می ‌خرند.

ویتالیک بوترین ۱.۵ میلیون دلار در اتریوم ۲.۰ سهام گذاری کرده است

با رسیدن به این حد نصاب، نزدیک ‌ترین تاریخ برای راه ‌اندازی بیکن چین اتریوم ۲، آغاز ماه دسامبر خواهد بود. این اتفاق در حالی رخ داد که تنها ۹ ساعت به پایان ضرب ‌الاجل تعیین ‌شده زمان باقی مانده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن