مدیرعامل پی پل: بیت کوین می تواند به عنوان یک ارز در پرداخت روزمره استفاده شود

دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

دن شولمن (Dan Schulman)، مدیر‌عامل پلتفرم پی پل، روز دوشنبه در گفت و‌ گویی با برنامه اسکواک باکسِ (Squawk Box) شبکه‌ سی ان بی سی گفت که در نهایت استفاده از بیت کوین به عنوان یک ارز در پرداخت روزمره ، به خرید و نگهداری بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری، غلبه خواهد کرد.

به گزارش کوین دسک، مدیر‌عامل پی پل معتقد است که ارز دیجیتال کاربرد‌های فراوانی دارد. همین موضوع باعث می شود که بیت کوین با استقبال گسترده تری مواجه شود و در گذر زمان با ثبات تر و احتمالا با ارزش تر و برای پرداخت روزمره استفاده شود.

پی پل از ابتدای سال آینده به کاربران خود اجازه خواهد داد که از ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار مالی در معاملات ۲۸ میلیون کسب و کار مختلف استفاده کنند.

شولمن اظهار داشته است که استفاده از ارز دیجیتال ملی برای تمامی کشور‌های جهان یک ضرورت است و در کنار آن استفاده از ارز‌ دیجیتال غیر متمرکز می تواند ابزار‌های مالی بیشتری را در اختیار آنها قرار دهد. وی در ادامه افزود:

هر دوی آنها [ارز دیجیتال ملی و ارز دیجیتال غیر متمرکز] می توانند در آینده نقش مهمی را ایفا کنند

به گفته دن پانترا (Dan Pantera)، مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری پانترا، پی پل تا کنون بخش قابل توجهی از بیت کوین های تازه استخراج شده را جمع آوری کرده است.

در زمان انجام مصاحبه شولمن با شبکه سی ان بی سی قیمت بیت کوین در محدوده ۱۸,۴۰۰ دلار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *