منو سایت

ماسک دوباره درباره دوج کوین توییت زد؛ رشد ۳۰ درصدی قیمت دوج کوین

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پس از آن که ایلان ماسک توییتی دیگر در مورد دوج کوین منتشر کرد، قیمت این ارز دیجیتال جهشی ۳۰ درصدی داشت. ماسک در توییت خود به تمجید اسنوپ داگ ، رپر مشهور آمریکایی، از دوج کوین اشاره کرده است.

به گزارش یوتودی، اسنوپ داگ تصویری فوتوشاپ ‌شده از هفتمین آلبوم استودیویی خود منتشر کرد. نکته جالب این تصویر، جایگزینی صورت اسنوپ داگ با سگی بود که در لوگوی دوج کوین دیده می ‌شود.

جین سیمونز (Gene Simmons)، خواننده مشهور گروه کیس (Kiss)، از جمله دیگر افرادی بود که نسبت به دوج کوین واکنش نشان داد. او با انتشار تصویری از انیمیشن شیرشاه (The Lion King)، خودش، ایلان ماسک و اسنوپ داگ را در حال بالا بردن دوج کوین نشان داد. ماسک خودش هم کمی بعد از این تصویر را بازنشر کرد.

عکس منتشرشده در توییتر ایلان ماسک

ماسک اوایل هفته جاری هم با توییتی در مورد دوج کوین، آن را «ارز دیجیتال مردم» خواند. این توییت در نهایت باعث شد که قیمت دوج کوین ۵۰ درصد افزایش پیدا کند.

قیمت دوج کوین از هفته گذشته تا به حال حدود ۲۰۰ درصد رشد کرده است. ۲۹ ژانویه، دوج کوین اوج تاریخی خود در محدوده ۰.۰۸۷ دلار را ثبت کرد. در حال حاضر هم هر واحد دوج کوین در محدوده ۰.۰۵ دلار معامله می ‌شود.

اینکه ایلان ماسک به‌عنوان ثروتمندترین مرد جهان به تبلیغ و تمجید دوج کوین بپردازد فرای واقعیت است؛ چرا که دوج کوین یک ارز دیجیتال طنز یا میم کوین (Memecoin) به حساب می ‌آید. ماسک در این باره می ‌گوید:

سادگی [دوج کوین] نبوغ آن است.

بیشتر بخوانیم : جف بزوس اعلام کرده است که از مدیرعاملی آمازون کنار خواهد رفت

او در اظهارنظر دیگری دوج کوین را «بامزه‌ ترین ارز دیجیتال» خواند و گفت که شوخی ‌بودن آن بزرگترین ویژگی آن است. به‌ گفته وی اگر یک میم کوین به یک ارز واقعی تبدیل شود، نتیجه ‌اش «کنایه ‌آمیزترین» اتفاق ممکن خواهد بود. او در این باره نوشت:

کنایه‌ آمیزترین نتیجه چیست؟ این است که یک ارز که به‌ عنوان یک شوخی ساخته شده بود، به یک ارز واقعی تبدیل شود.

ماسک پیش ‌تر یک نظرسنجی در توییتر خود به راه انداخت و دنبال ‌کنندگان خود خواست که پیش ‌بینی کنند ارز آینده زمین چه خواهد بود. در این نظرسنجی حدود ۷۲ درصد به دوج کوین رأی دادند و ۲۸ درصد هم دیگر ارزهای دیجیتال را انتخاب کردند.

ماسک در هفته‌ های گذشته هم بیت کوین را به بیوی توییتر خود اضافه کرده بود. او چند روز پیش بیت کوین را از بیوی توییتر خود حذف کرد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن