نماد سایت آی تی ارز

ایلان ماسک از سرمایه‌ گذاری خود در بازار مز ارزها پرده برداشت

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت خودرو سازی تسلا در همایش The B Word از سرمایه‌ گذاری خود در ربازار مز ارز ها پرده برداشت.

به گزارش آی تی ارز و به نقل از Cryptopotato، ایلان ماسک در همایش The B Word که با همراهی جک دورسی برگزار شد در خصوص پورتفولیوی خود صحبت کرد.

همایش The B Word رویدادی با حضور ایلان ماسک، جک دورسی، کتی وود بود که با مجری‌ گری استیو لی اجرا شد.

ایلان ماسک در صحبت‌ هایش با جک دورسی در خصوص سرمایه‌ گذاری خود در رمز ارز ها صحبت کرد و اعلام کرد علاوه بر بیت کوین و دوج کوین، بخشی از سبد سرمایه‌ گذاری خود را به اتریوم اختصاص داده است.

این میلیاردر معروف علاقه خاصی به دوج کوین دارد و قبلا در خصوص مصرف انرژی بیت کوین نیز ابراز نگرانی کرده بود. با این حال ماسک اعلام کرد بیت کوین بیشتری نسبت به اتریوم و دوج کوین در اختیار دارد. وی در خصوص حجم سرمایه خود و یا حتی زمان شروع به سرمایه‌ گذاری اطلاعات بیشتری ارائه نداد.

ایلان ماسک: اسپیس‌ ایکس بیت کوین دارد

مدیر عامل تسلا اعلام کرد علاوه بر شرکت خودرو سازی تسلا، شرکت هوا فضایی او به نام اسپیس‌ ایکس نیز در پورتفولوی خود بیت کوین نگهداری می‌ کند. وی قبلا اعلام کرده بود شرکت تسلا ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است با این حال او در جریان این همایش در خصوص میزان دارایی اسپیس‌ ایکس اطلاعاتی ارائه نداد.

ایلان ماسک توضیح داد بیت کوین نمی‌ تواند تنها با لایه اول آن به سیستم پولی جهانی تبدیل شود، با این حال لایه‌ های دوم آن این قابلیت را دارا هستند. البته به نوع پیاده‌ سازی آن نیز بستگی دارد.

او معتقد است راهکار های لایه دوم مانند لایتنینگ به مقیاس‌ پذیری بیشتر بیت کوین کمک می‌ کنند و می‌ توانند آن را به یک ارز جهانی تبدیل کنند.تسلا به پذیرش بیت کوین ادامه خواهد داد

علاوه بر آن ماسک در جریان این همایش عنوان کرد اگر ماینر ها به استفاده از انرژی‌ های تجدید پذیر روی بیاورند این احتمال وجود خواهد داشت تسلا به پذیرش بیت کوین ادامه دهد.

خروج از نسخه موبایل