منو سایت

جک دورسی : توییتر می تواند با شبکه لایتنینگ بیت کوین ادغام شود

نویسنده
دسته بندی
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

جک دورسی، مدیرعامل و بنیان‌ گذار توییتر، به‌صورت تلویحی گفت این شبکه اجتماعی ممکن است با سیستم پرداخت لایه دوم شبکه لایتنینگ بیت کوین ادغام شود.

به گزارش کوین دسک، جک دورسی در پیامی اشاره کرد که شبکه اجتماعی توییتر با شبکه لایتنینگ بیت کوین (Lightning Network) ادغام خواهد شد.

دورسی در یک پیام توییتری از نرم‌ افزار پیام‌ رسان اسفینکس چت (Sphinx Chat) که روی شبکه لایتنینگ بیت کوین قرار دارد، قدردانی کرده بود. یک کاربر در واکنش به این پیام از دورسی خواست که توییتر یا بلواسکای (BlueSky) در این شبکه ادغام شود. مدیر عامل توییتر نیز در پاسخ به این کاربر نوشت: «صرفاً مستلزم زمان است».

شبکه لایتنینگ لایه‌ ای روی بلاک چین بیت کوین است که با استفاده از کانال‌ های ایجاد شده توسط کاربران برای ارسال و دریافت پرداخت‌ ها، تراکنش‌ های سریع‌ تر و ارزان‌ تر را برای کاربران امکان‌ پذیر می‌کند.

اسفینکس چت نیز یک کیف پول و سرویس پیام‌ رسان رمزگذاری‌ شده است که بر روی شبکه لایتنینگ کار می‌ کند.

هنوز مشخص نیست که ادغام این شبکه با توییتر چه امکاناتی را فراهم می‌ آورد، اما یک احتمال این است که استفاده از پرداخت‌ های کوچک امکان‌ پذیر شود. تاکنون راهکارهایی با استفاده از توییتر برای این کار توسعه داده شده است.

دورسی که از حامیان دیرینه بیت کوین است، به‌ تازگی در توییتر اعلام کرد شرکت پرداخت اسکوئر (Square) که متعلق به خود او است، در حال بررسی ساخت یک کیف پول سخت‌ افزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن