منو سایت

برنده شدن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری چه نکات مثبتی برای بیت کوین دارد ؟

تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

چارلز ادواردز از شرکت Capriole Investments وضعیت اقتصاد آمریکا را در صورت برنده شدن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر پیش بینی کرده و دلیل مثبت بودن آن برای بیت کوین را بیان کرده است.

دونالد ترامپ می‌خواهد برنده انتخابات باشد. این موضوع چطور می تواند نکته منفی برای بیت کوین باشد؟

به نقل از یوتودی ، چارلز ادواردز در توییتر دلایل خود در خصوص این موضوع که چرا برنده شدن دونالد ترامپ در انتخابات و ابقا در سمت خود به مدت چهار سال دیگر برای بیت کوین نکته مثبتی است را بیان کرد.

وی دونالد ترامپ را به عنوان رهبری توصیف کرد که به سیستم مالی و اقتصادی کنونی باور دارد و آینده اقتصاد آمریکا را بدون ادامه برنامه محرک های مالی که از ماه مارس شروع شده است متصور نمی‌شود. آمریکا در آن زمان همانند اکثر کشورهای جهان در قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا قرار داشت.

طبق گفته های ادواردز، دونالد ترامپ بازار بورس را سنجش موفقیت مالی قلمداد می‌کند. به نظر ادواردز، ترامپ هم چنین معتقد است که می‌تواند قیمت های بازار بورس را از طریق سیاست های مختلف و معرفی UBI (درآمد پایه عمومی) تغییر دهد.

در این مورد خاص، UBI چیزی نیست که فعالانی نظیر اندرو یانگ (Andrew Yang) به آن باور داشته باشند. در شرایط اقتصادی کنونی، UBI شامل سیاست هایی نظیر محرک های مالی برای شهروندان معمولی آمریکا و PPP (برنامه محافظت از درآمد) برای کسب و کارها است.

در نتیجه، ادواردز نتیجه گرفته است که موجودی و عرضه پول افزایش خواهد یافت.

وی معتقد است که این موضوع می‌تواند نکته مثبتی برای بیت کوین باشد.

وی در توییتر نوشت:

اگر موارد زیر صحیح باشد:

۱- دونالد ترامپ می خواهد انتخابات را برنده شود.

۲- بازار بورس، سنجش موفقیت از دید ترامپ است.

۳- وی‌ معتقد است که می‌تواند از طریق سیاست و UBI بر قیمت بازار تاثیرگذار باشد.

۴- موجودی و عرضه پول افزایش خواهد یافت.

پس چطور می‌توانید در خصوص بیت کوین بدبین باشید؟

ما دقیقا می‌دانیم که بیت کوین چه اقدامی انجام خواهد داد

آنتونی پامپلیانو فعال حوزه بیت کوین و شریک تجاری شرکت Morgan Creek Digital نیز در توییت اخیر خود به سیاست محرک پولی پرداخته است.

وی نوشت که هیچکس نمی‌داند که آیا فدرال رزرو در آینده نزدیک پول جدید چاپ خواهد کرد یا خیر.

علیرغم این عدم اطمینان، وی یکی از افراد تأثیرگذاری است که دائما به جامعه ارز دیجیتال یادآور می‌شود که تسهیل کمی، نکته بسیار مهمی برای افزایش قیمت احتمالی بیت کوین در آینده نزدیک است.

محرک اقتصادی و سناریوهای احتمالی برای پیشروی اقتصاد، موضوعاتی بودند که پامپلیانو در ویدئوی اخیر خود به آنها پرداخته است.

وی در توییتر نوشت:

هیچکس نمی‌داند که فدرال رزرو هفته بعد، ماه بعد یا اواخر سال به چاپ پول خواهد پرداخت یا خیر. هرچند ما دقیقا می‌دانیم که بیت کوین چه اقدامی انجام خواهد داد.

در این بین، برنامه محرک مالی در اروپا ادامه می‌یابد. در نشست اتحادیه اروپا، رهبران کشورهای اروپایی موافقت کردند که ۱.۸۲ تریلیون یورو به اقتصاد تزریق کنند تا به بازیابی این منطقه از عواقب قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن