منو سایت

فعالیت‌ نهنگ های دوج کوین پس از پذیرش Doge توسط تسلا

نویسنده
تاریخ انتشار
اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on pinterest

پس از خبر پذیرش Doge توسط تسلا، تعداد تراکنش های مبالغ بالا دوج کوین به میزان ۱۴۸٪ افزایش یافته است.

به نقل از کریپتو گلوب، داده‌های درون زنجیره‌ای شبکه دوج کوین نشان می‌دهد تعداد تراکنش‌های بزرگ با ارزش بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار در فاصله کمی پس از خبر پذیرش DOGE توسط تسلا به میزان ۱۴۸٪ افزایش یافته است. این خبر را ایلان ماسک در توییتر خود اعلام کرد.

داده‌ها نشان می‌دهد که احساسات مثبت به سرعت پس از اعلام این خبر بر بازار حاکم شد که نمود آن در شبکه‌های اجتماعی قابل مشاهده است به نحوی که میزان فعالیت‌های حول دوج کوین در شبکه‌های اجتماعی در طی ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۵۴٪ مواجه شد.

پس از اینکه دوج کوین اوایل امسال رشد ۱۰,۰۰۰٪ داشت، میزان جستجوها در مورد دوج کوین نیز افزایش یافت. این میزان در ماه آپریل (فروردین) سال ۲۰۲۰ به صورت میانگین ۱۳۵,۰۰۰ جستجو در ماه بوده است که در آپریل ۲۰۲۱ این عدد به ۱۶.۵ میلیون جستجو در ماه رسیده است.

دوج کوین در سال ۲۰۱۳ بر اساس یک جوک ساخته شد. جامعه پیرامون دوج کوین همواره به انجام کمک‌های بشردوستانه معروف بوده‌اند که از جمله آن می‌توان به کمک به سازمان‌های خیریه اشاره کرد. همچنین در سال ۲۰۱۴ معادل ۲۵,۰۰۰ دلار دوج کوین به تیم سورتمه جاماییکا برای شرکت در المپیک زمستانی از سمت این جامعه اهدا شد.

در این هفته ایلان ماسک علاوه بر اعلام خبر پذیرش دوج کوین از سمت تسلا، به برتری DOGE در موضوع پرداخت نسبت به سایر رمز ارزها اشاره کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10039

همین الان ویدیو روبرایم ارسال کن 

دریافت رایگان آموزش بایننس

  بعد از وارد کردن ایمیل آموزش برای شما نمایش داده خواهد شد 

بستن